Advert

Suriyeli ailenin gıda kolilerini çalan hırsız yakalandı

Suriyeli ailenin gıda kolilerini çalan hırsız yakalandı
Suriyeli ailenin gıda kolilerini çalan hırsız yakalandı Ekspres
Bu içerik 441 kez okundu.

Suriyeli ailenin gıda kolilerini çalan hırsız yakalandı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde Suriyeli bir ailenin evinden gıda yardım kolilerini çalan hırsız, güvenlik kamera görüntülerinden yola çıkılarak yakalandı.

Mardin Kızıltepe ilçe merkezinde ikamet eden Suriyeli bir ailenin evinden gıda yardım kolilerini çalan hırsız, çevredeki güvenlik kamera kayıtlarından teşhis edilerek evine yapılan operasyonla gözaltına alındı.

Konuyla ilgili İl Emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Kızıltepe Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları ile Kızıltepe ilçemizde ikamet eden Suriye uyruklu bir şahsın evinde gerçekleşen hırsızlık olayı hakkında yapılan çalışmalar neticesinde; 19.12.2017 günü Suriye uyruklu bir şahsın ikametinde bulunan gıda yardım kolilerinin çalındığı bilgisinin alınması üzerine, Kızıltepe ilçe Emniyet Müdürlüğümüz görevlilerimizce hırsızlık olayının aydınlatılmasına yönelik mağdur şahıs ve çevrede yaşanan şahısların bilgisi alınmış bunun üzerine ikamet ve çevresinde bulunan güvenlik kameraları incelemeye başlanılmıştır. Yapılan incelemeler neticesinde; eşkal bilgisi alınan şahıs ile uyuşan bir şüpheli tespit edilmiştir. Şahıs hakkında yapılan araştırmalarda emniyet birimlerimiz arşivinde hırsızlık suçundan kaydı bulunan şahıs olduğu anlaşılmış ve bunun üzerine 21.12.2017 günü ekiplerimizce şahsın ikamet adresine operasyon düzenlemiştir. Şahıs yapılan operasyon ile gözaltına alınmış olup, hakkında gerekli yasal işlem başlatılmıştır." denildi. (İLKHA)

 


Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
En Çok Biz Unutuyoruz
En Çok Biz Unutuyoruz
GÜNDE ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZON İZLİYORUZ
GÜNDE ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZON İZLİYORUZ