Advert

Huzur Sokağı Halkın Hizmetinde

Huzur Sokağı Halkın Hizmetinde
Huzur Sokağı Halkın Hizmetinde Ekspres
Bu içerik 1549 kez okundu.

Huzur Sokağı Halkın Hizmetinde

 

Cumhuriyet meydanında başlatılan çalışma ile huzur sokağı adı verilen renkli masa, sandalyeleri ve şemsiyeleri ile sokak halkın ilgi odağı oldu.

 

Kızıltepe Belediyesi tarafından vatandaşların dinlenebileceği huzurlu bir alan oluşturmak amacıyla Cumhuriyet Meydanına çıkan bir sokak Huzur Sokağı’na dönüştürüldü. Yapımı kısa zamanda tamamlanan Huzur Sokağı vatandaşların hizmetine açıldı.

Son olarak Cumhuriyet Meydanı’na yaptığı Huzur Sokağıyla dikkatleri üzerine çeken Kızıltepe Belediyesi çalışmalarına hızla devam edeceklerini ve yaptıkları her çalışmayla vatandaşların takdirini toplamaya devam ettikleri açıklandı.

Halkın hizmetine açılan Huzur Sokağı Alanına vatandaşların oturması için ahşap banklar ile yere sabitlenmiş masa ve sandalyelerle donatıldı. Çeşitli renklere boyanan Masa ve sandalyelerle uyumlu olarak sokak renkli şemsiyelerle bambaşka bir görünüme kavuşturuldu. Sokağa sanatsal çalışmalar yapılarak, ardından nazar boncuklu desenle boyandı.  Alana ahşap saksılarda Ağaç ve çiçekler ile çevre temizliği için çöp kutuları yerleştirilirdi.

 

Vatandaşların sohbet edebileceği aynı zamanda kendilerini rahat ve huzurlu hissettiği Huzur Sokağı vatandaşlardan büyük beğeni aldı.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
En Çok Biz Unutuyoruz
En Çok Biz Unutuyoruz
GÜNDE ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZON İZLİYORUZ
GÜNDE ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZON İZLİYORUZ