Ziraat Oda Başkanı Dinler Çiftçiler Derneğini Ziyaret Etti


Bu haber 2018-01-09 18:01:52 eklenmiş ve 1047 kez görüntülenmiştir.

Ziraat Oda Başkanı Dinler Çiftçiler Derneğini Ziyaret Etti.

 

Mardin Kızıltepe ilçesi Ziraat Oda Başkanı Bedirhan Dinler, Kızıltepe Çiftçiler Derneğini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

Kızıltepe Ziraat Oda Başkanı Bedirhan Dinler, 2017 yılında kurulan Kızıltepe Çiftçiler Derneğini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletip başarılar diledi. Ziraat odası Genel Sekreteri Sedat Ayyıldız'ın da eşlik ettiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Kızıltepe Çiftçiler Derneği yönetim kurulu başkanı Mikail Erbeyi çftiçi ile ilgili tüm kurum, STK ve meslek odaları ile işbirliği içinde olmak için çaba sarf ettiklerini belirtirken, Ziraat Odası Başkanı Bedirhan Dinler’de ziyaret sırasında çiftçi sorunlarına değinerek çiftçi sorunları ile ilgili olarak istişarede bulunup sorunların takipçisi olacaklarını söyledi. Birlik ve Beraberlik mesajı veren Kızıltepe Çiftçiler Derneği Yönetimi kurulu Başkanı Mikail Erbeyi ile Kızıltepe Ziraat Odası yönetin kurulu Başkanı Bedirhan Dinler örnek bir davranış teşkil ederek işbirliği içinde çiftçi sorunlarının çözümü için çaba sarf edeceklerini belirtiler. Çiftçiler Derneği yönetim kurulu başkanı Mikail Erbeyi ve yönetim kurulu üyeleri Kızıltepe Ziraat oda Başkanı Bedirhan Dinler’in ziyaretinden dolayı çok teşekkür ettiler.

ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,