Advert

Mardin Tarım İl Müdürlüğünden Hububat Merkezine Ziyaret

Mardin Tarım İl Müdürlüğünden Hububat Merkezine Ziyaret
Mardin Tarım İl Müdürlüğünden Hububat Merkezine Ziyaret Ekspres
Bu içerik 272 kez okundu.

Mardin Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü Elçin’den Hububat Merkezine Ziyaret

Mardin gıda tarım ve hayvancılık il müdürü Ali Elçin beraberinde İl Müdür yardımcısı Özkan Önen, Kısal kalkınma ve örgütlenme şube müdürü Nevaf Kalkan ve il proje yürütme birimi elemanlarından oluşan bir heyet Ortadoğu’nun en büyük Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezini ziyaret ettiler.

Kızıltepe Zahireciler Derneği ve Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Onursal Başkanı Mehmet Şerif Öter ve Zahireci esnaflar tarafından karşılanan Mardin Gıda Tarım ve Hayvancılık İl müdürü Ali Elçin ve beraberindeki konuk heyet 572 adet işyerleri ve bünyesinde Mardin ilinin en büyük ikinci sırada bulunan Üç bin kişilik cami gezdirildi. Dernek başkanı Mehmet Şerif Öter “Hububat Ticaret Merkezi ve çalışmalarla ilgili konuk heyete brifing verildi.

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Elçin; İlimiz hububat üretimi yönünden büyük bir potansiyele sahip olduğunu, Kızıltepe hububat ticaret merkezinin alt yapı ve fiziki yönü itibarıyla yeterli oluşundan dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek, Dernek başkanı Mehmet Şerif Öter ve zahireci esnaflara başarılar diledi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin Hava limanında yolcu trafiğinde yüzde 16 artış yaşandı
Mardin Hava limanında yolcu trafiğinde yüzde 16 artış yaşandı
Elektronik İmza Sayısı Her Geçen Gün Artıyor
Elektronik İmza Sayısı Her Geçen Gün Artıyor