Bölünmez Çankırı Kızıltepe’de gazetecileri ziyaret etti.


Bu haber 2018-01-12 21:55:01 eklenmiş ve 590 kez görüntülenmiştir.

Meclis İdare Amiri Çankırı Kızıltepe’de gazetecileri ziyaret etti.


TBMM İdare Amiri ve Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.


TBMM İdare Amiri ve AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, beraberinde ilçe Başkanı Faruk Kılıç, Kızıltepe kadın kolları Başkanı Emine Kılıç ve kalabalık bir heyetle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetini (KGC) ziyaret ederek gazetecilerin gününü kutladı.

 

Cemiyet Başkanı Mehmet Halit Solhan ve cemiyet yönetici ile üyeleri tarafından karşılanan Çankırı ziyarette yaptığı açıklamada, "Mardin’e yaptığınız hizmetler için sizlere yaptığımız ziyaret bizim için çok özel. Sadece bugün değil, burada program yaptığımız her gün beraberiz. Genelde 3 ayda bir, bir araya geliyoruz. İnşallah bunu sıklaştırırız. Allah, hiç birinizin emeğini boşa çıkartmasın çünkü insanlarımızı doğru bilgiye doğru zamanda ulaşmasını sizler sağlıyorsunuz. Yaptığınız görev bizim için çok istisnaidir. Her zaman memleketimiz için uyumlu çalıştığımız için sizinle beraber olmaktan çok mutluyum. Gününüz kutlu olsun. Kızıltepe’de çok güzel şeyler oluyor. Kızıltepe’nin havası, çehresi değişti. Bunda sizlerin de katkısı çok büyük. Tekrardan yaptığınız hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum." dedi.

 

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çankırı, Çevre yolu ile ilgili olarak, Mardin il kongresine katılacak Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kızıltepe’ye yapılacak çevre yolunun müjdesini vermesini beklediklerini belirterek, "Mardin’de, Kızıltepe’de diğer ilçelerde şu ana kadar bin 700 kilometre sıcak asfalt döküldü. Köy yolları olsun, grup yolları olsun bütün yollarımıza yenilendi. Çiftçilerin yaşadığı elektrik sıkıntısının inşallah yılsonunda tamamlanacak olan GAP sulama kanalları ile çözülecek. Çevre yolunda da geçen sene Ulaştırma Bakanımıza yapmış olduğum ziyarette ‘bu seneki yatırım programına alacağız’ dendi. İnşallah program çerçevesinde en azından bu sene temelini atsak Mardin için büyük bir şey olacak. İnanıyorum ki Cumhurbaşkanımız Şubat sonu gibi il kongremizi yapmaya gelecek o zaman bir müjde verecektir." diye belirtti.

 

Cemiyet Başkanı Mehmet Halit Solhan’da TBMM İdare Amiri ve AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, ilçe Başkanı Faruk Kılıç ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Halkın sorun ve sıkıntılarının duyurulmasında köprü görevi yapan basın mensuplarını bu özel günde unutmayıp ziyaret ettikleri için Gazeteci arkadaşları adına teşekkür ederken. Ziyarette hazır bulunan gazeteciler ilçenin sıkıntı ve sorunlarını Çankırı Bölünmez’e aktararak çözümü konusunda destek talebinde bulundular.

 

TBMM İdare Amiri ve AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, ilçe Başkanı Faruk Kılıç ve beraberindeki heyet Cemiyet ziyareti öncesinde Cumhuriyet Meydanında bulunan Esnafları ziyaret ederek ve Vatandaşlarla sohbet etti. Çankırı Daha sonra Şoförler odası başkanlığına yeniden seçilmesi dolayısıyla Bedran Şahin’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Öğleden sonrada Kızıltepe’de temas ve ziyaretlerini sürdüren Çankırı, İlçe Halk Eğitim Müdürlüğünü, Aile Destek Merkezi (ADEM) ve Çok amaçlı Toplum Desteği (ÇATOM)’u da ziyaret ederek burada idareci ve kursiyerler ile görüştü. Ha Meclis İdare Amiri ve Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, daha sonra Ak Parti Artuklu Kadın kolları kongresine katılmak üzere Mardin’e hareket etti.

 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,