STK’lerden Gazetecilere ziyaretler sürüyor.


Bu haber 2018-01-13 01:44:59 eklenmiş ve 541 kez görüntülenmiştir.

STK’lerden Gazetecilere 10 Ocak Ziyaretleri sürüyor.

 

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kızıltepe’de bulunan Gazetecilere kutlama ziyaretleri sürüyor.


1961 Yılında kazanılan hakların yıldönümü olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle çeşitli Kurum,STK, Politikacı ve şahısların Kızıltepe’de görev yapan gazetecileri tebrik ziyaretleri devam ediliyor.


Gün dolayısıyla Mardin Valisi Mustafa Yaman, Ak parti il Başkanı Nihat Eri’nin Gazeteciler ile bir araya gelerek günlerini kutlamasının ardından Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetine ziyaret gerçekleştiren Gazeteciler gününü kutlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Az ve Millieğitim şübe müdürü, Kızıl-Kader sorumlu müdürü Leyla Onur Yanar ve dernek yöneticileri Erdal Akın ve Gülsüm Kaya’nın ardından ziyaretlere Kızıltepe Çiftçiler Derneği Başkanı Mikail Erbeyi ile yönetim kurulu üyesi Hanifi Muslumoğlu, Kızıltepe Muhtarlar derneği ve Güneydoğu Muhtarlar federasyonu başkanlığı görevlerini yürüten Hatip Şeran ve merkez mahalle muhtarları, Hudapar Gençlik Kolları Başkanı Cihad Karaalp ve yöneticiler Hüseyin Akın, Ahmet Kılınç ve Beheşti Dağlı ile devam eden cemiyet ziyaretleri TBMM İdare Amiri ve AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, ilçe Başkanı Faruk Kılıç, Kadın kolları Başkanı Emine Kılıç ve parti teşkilatından oluşan heyetle sürdü.


Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Halit Solhan, Cemiyet yönetici ve üyesi gazeteciler tarafından ağırlanan konuklara Gazeteciler günü nedeniyle kendilerini ziyaret etme nezaketinde bulunup günlerini kutlayan tüm ziyaretçilere teşekkür edilerek, eskiden olduğu gibi halkın sesi kulağı olmaya devam edeceklerini ve bu ziyaretler ile kendilerini topluma karşı daha çok sorumlu hissetme duygusunun yanında kendilerini daha güçlü ve motive olmuş olarak her zamanki gibi halkın sorunlarını çözümü için kamuoyuna aktarmayı sürdüreceklerini belirterek kendilerine yapılan ziyaretlere teşekkür ettiler.


Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetini 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısıyla ziyaret eden Kurum, STK, siyasetçi ve konuklar, Toplumda yaşanan güzellikleri ve aksamaları kamuoyuna yansıtarak o şehir, bölgede, ülkede ve dünyadaki yaşananları haberleştirip kamuoyunun bilgisine sunan, toplum yararına hareket ederek toplumun gözü, kulağı ve sesi olarak topluma faydalı bir görevi ifa ettikleri için Gazetecilerin ülkenin önemli dinamiklerinden biri olduklarını belirterek günlerini kutlayıp başarılar dilediler.

 


 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,