Advert

Hedefimiz Voleybol 2.Ligi

Hedefimiz Voleybol 2.Ligi
Hedefimiz Voleybol 2.Ligi Ekspres
Bu içerik 1559 kez okundu.
Advert

Hedefimiz Voleybol 2.Ligi


Fıratspor kadın voleybol takımı Türkiye Voleybol Federasyonu 2 lig’ine çıkmak için hazırlıklara başladı.


Bölgesel ligde grubu lider olarak tamamlayan Kızıltepe Fıratspor Kulübü Kadın Voleybol takımı, 2. Lige çıkmak için Play of maçlarına ara vermeden hazırlanıyor. 15-17 Şubat tarihleri arasında Diyarbakır ilinde oynanacak maçlarda Kızıltepe temsilcisi 3 rakip ile karşılaşacak.

Bölgesel ligde Kızıltepe spor lisesi Kadın Voleybol takımı ile Viranşehir ilçesinin iki kadın Voleybol takımları ile oynadığı müsabakalarda rakiplerini geçerek grubu lider tamamlayan Fırat spor Kadın Voleybol takımı ilk sezonunda Play of oynama başarısını gösterdi.

15 Şubat tarihinde Diyarbakır’da başlayacak 2.lige çıkma play of maçlarında Adıyaman, Hakkari ve Mardin Artuklu takımları ile final maçlarına çıkacak olan Kızıltepe temsilcisi takım antrenörleri Ayfer Gürbüz ile Kahraman Özbek yönetiminde hazırlıklarını sürdürüyor.


Kulüp başkanı Sabahattin Derin, Play Of maçlarına hazırlıklarını sürdürdüklerini belirterek, “Hedefimiz 2. lige çıkmak. Bu başarıyı gösterdiğimiz takdirde ligde başarılı olmak için takıma 2-3 transfer yapıp Kızıltepe’yi Kadınlar Voleybol 2.liginde bir ilki gerçekleştirerek en iyi şekilde temsil etmektir.” Derin, Takıma Kızıltepelilerden ve kamu kuruluşlarından destek beklediklerini belirtip sponsor beklentisinde olduklarını söyledi.


Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı