MTDF’den Mardin İl Sağlık Müdürüne Ziyaret


Bu haber 2018-02-20 17:27:10 eklenmiş ve 486 kez görüntülenmiştir.

MTDF’den Mardin İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Başkanı İbrahim Aydın, MTDF Onursal Başkanı Mehmet Şerif Öter ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mardin İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Saffet Yavuz’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mardin Sağlık Müdürü Uzman. Doktor. Saffet Yavuz, Mardin’de gerçekleşmiş ve gerçekleşecek olan sağlık yatırımlarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulunarak şöyle dedi:

“Biz Mardin’e ilçelerine hizmet etmek için buradayız. Biz sağlık alanında hizmet etmek için tüm ekiplerimizle halkımıza en güzel şekilde hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Halkımızın sağlığı bizim için önemlidir. Temennimiz çok çalışarak Mardin’de sağlık hizmetlerini en üst düzeylere getirmektir. Bu konuda var gücümüzle çalışacağız.”


MTDF Başkanı İbrahim Aydın ise İl Sağlık Müdürüne hayırlı olsun temennisinde bulunarak Mardin’deki çalışmalarında başarılar diledi.

Mardin’deki sağlık konularına değinen Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Onursal Başkanı Mehmet Şerif Öter de şunları söyledi:

“Mardin Büyükşehirdir artık. Onun için donanımlı hastanelere ihtiyacımız vardır. Bu konuda gerekli yerlere raporlarımızı dileklerimiz ileteceğiz. Mardin’e tıp fakültesi, şehir hastanesi veya araştırma hastanesi artık ilimiz için hangi hastaneler uygunsa onların yapılması için haklı taleplerimizi ileteceğiz. Hastaneler yapılsa teknik donanımı tam hekim kadrosu ile hizmet etmesini bekliyoruz. Büyükşehirler içerisinde araştırma hastanesi olmayan tek il Mardin ilimizdir. Bu eksikliğin biran önce giderilmesini bekliyoruz.  Mart ayında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’da Mardin’e gelmesi bekleniliyor. İnşallah Cumhurbaşkanımız da bu konuda Mardin halkına müjdeyi verir. ”Dedi

ETİKETLER :
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,