Yomak, muhtarlara tanışma ziyaretinde bulundu


Bu haber 2018-03-07 20:54:46 eklenmiş ve 927 kez görüntülenmiştir.

Yomak, muhtarlara tanışma ziyaretinde bulundu

Kızıltepe Belediyesi Muhtar İşleri Müdürlüğü görevine getirilen Halil Yomak, Kızıltepe'de hizmete yeni giren Muhtarları bir çatı altında toplayan siteyi ziyaret ederek, ilçe merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

 

Kızıltepe ilçesinde hörev yapan16 merkez mahalle muhtarı ile tanışma ziyaretinde bulunan Kızıltepe Belediyesi Muhtar İşleri Müdürü Halil Yomak, Kızıltepe belediyesi muhtar İşleri birimi olarak ilçe genelinde seçilmiş bütün merkez ve kırsal mahalle muhtarlarla birlikte koordineli bir şekilde çalışacaklarını söyledi.

Kızıltepe Muhtarlar Federasyonu Başkanı da olan Ersoylu Mahallesi Muhtarı Hatip Şeran ve diğer mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret eden Yomak, Kızıltepe Belediye Başkan vekili de olan Kaymakam Ahmet Odabaş'ın selamını mahalle muhtarlarına iletti, muhtarların şahsında merkez ve kırsal mahallerin mukimi olan vatandaşlara hizmet edecek olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızıltepe Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hatip Şeran, mahallelerin sorunlarıyla birebir ilgilenecek bir müdürlüğün belediyenin çatısı altında kurulmuş olmasının muhtarlar tarafından sevinçle karşılandığını söyledi.

Şeran, Kaymakam Odabaş ve himayesinde çalışan bütün birim sorumlularına muhtarlara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.


ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,