Advert

Yomak, muhtarlara tanışma ziyaretinde bulundu

Yomak, muhtarlara tanışma ziyaretinde bulundu
Yomak, muhtarlara tanışma ziyaretinde bulundu Ekspres
Bu içerik 1387 kez okundu.

Yomak, muhtarlara tanışma ziyaretinde bulundu

Kızıltepe Belediyesi Muhtar İşleri Müdürlüğü görevine getirilen Halil Yomak, Kızıltepe'de hizmete yeni giren Muhtarları bir çatı altında toplayan siteyi ziyaret ederek, ilçe merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

 

Kızıltepe ilçesinde hörev yapan16 merkez mahalle muhtarı ile tanışma ziyaretinde bulunan Kızıltepe Belediyesi Muhtar İşleri Müdürü Halil Yomak, Kızıltepe belediyesi muhtar İşleri birimi olarak ilçe genelinde seçilmiş bütün merkez ve kırsal mahalle muhtarlarla birlikte koordineli bir şekilde çalışacaklarını söyledi.

Kızıltepe Muhtarlar Federasyonu Başkanı da olan Ersoylu Mahallesi Muhtarı Hatip Şeran ve diğer mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret eden Yomak, Kızıltepe Belediye Başkan vekili de olan Kaymakam Ahmet Odabaş'ın selamını mahalle muhtarlarına iletti, muhtarların şahsında merkez ve kırsal mahallerin mukimi olan vatandaşlara hizmet edecek olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızıltepe Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hatip Şeran, mahallelerin sorunlarıyla birebir ilgilenecek bir müdürlüğün belediyenin çatısı altında kurulmuş olmasının muhtarlar tarafından sevinçle karşılandığını söyledi.

Şeran, Kaymakam Odabaş ve himayesinde çalışan bütün birim sorumlularına muhtarlara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.


Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
En Çok Biz Unutuyoruz
En Çok Biz Unutuyoruz
GÜNDE ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZON İZLİYORUZ
GÜNDE ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZON İZLİYORUZ