Advert

On binlerce kadın, Funda Arar konseri ile coştu

On binlerce kadın, Funda Arar konseri ile coştu
On binlerce kadın, Funda Arar konseri ile coştu Ekspres
Bu içerik 1937 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

 

On binlerce kadın, Funda Arar konseri ile coştu

Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman: “İlimizde hemşerilerimizim beklediği bir şehri inşa etmek için gece gündüz demeden çalışmaktayız”

Mardin Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Funda Arar Konseri, düzenledi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir dizi etkinlik düzenledi. Kadınların bu özel gününde mutlu olmaları hedefiyle Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerde ziyaretler gerçekleştirilirken, pop müziğin önemli isimlerinden birisi olan Funda Arar’da kadınlar ile buluşturuldu. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı’nda yapılan konsere Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman’ın yanı sıra on binlerce vatandaş da izledi.

Konserin akabinde bir açıklama yapan Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Bu şehirde yapılan etkinlikler ile kadınlarımız artık gülüyor” dedi. Mardin Büyükşehir Belediyesi olarak dezavantajlı grupları hiçbir zaman unutmadıklarını dile getiren Yaman, “İlimizde hemşerilerimizim beklediği bir şehri inşa etmek için gece gündüz demeden çalışmaktayız. Özellikle sosyal projelerimize de önem vermekteyiz. Kadınlarımız için de önemli çalışmalar imza atmaktayız. Son 1 yıl içinde ‘Kadının Yerinde Kadının Yanında’ diyerek kadınlarımızın mutlu olması hedefiyle durmadan çalıştık. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de 2017 yılında olduğu gibi özel bir etkinlik olmasını istedik” şeklinde konuştu.

Mardin’de yaşayan kadınlar için Funda Arar konserini düzenlediklerini ileten Yaman, “Şehrimizde yaşayan kadınlarımızın moral bulmaları ve stres atmaları için bu yıl da bir konser tertip etmek istedik. Bu nedenle yediden yetmişe herkesin severek dinlediği ses sanatçısı Funda Arar’ı ilimize getirdik. Alanda on binlercehemşerimiz konserde gönüllerince eğlendi. Bu vesileyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.

Sanatçı Funda Arar ise Mardin’deki coşkunun kendilerini mutlu ettiğini aktarırken, organizasyonu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi ve Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V.Mustafa Yaman’a teşekkür etti.


Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yürümek ağrıları azaltır, yaratıcı düşünmeyi yükseltir
Yürümek ağrıları azaltır, yaratıcı düşünmeyi yükseltir
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi