On binlerce kadın, Funda Arar konseri ile coştu


Bu haber 2018-03-08 20:41:06 eklenmiş ve 1134 kez görüntülenmiştir.

 

On binlerce kadın, Funda Arar konseri ile coştu

Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman: “İlimizde hemşerilerimizim beklediği bir şehri inşa etmek için gece gündüz demeden çalışmaktayız”

Mardin Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Funda Arar Konseri, düzenledi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir dizi etkinlik düzenledi. Kadınların bu özel gününde mutlu olmaları hedefiyle Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerde ziyaretler gerçekleştirilirken, pop müziğin önemli isimlerinden birisi olan Funda Arar’da kadınlar ile buluşturuldu. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı’nda yapılan konsere Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman’ın yanı sıra on binlerce vatandaş da izledi.

Konserin akabinde bir açıklama yapan Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Bu şehirde yapılan etkinlikler ile kadınlarımız artık gülüyor” dedi. Mardin Büyükşehir Belediyesi olarak dezavantajlı grupları hiçbir zaman unutmadıklarını dile getiren Yaman, “İlimizde hemşerilerimizim beklediği bir şehri inşa etmek için gece gündüz demeden çalışmaktayız. Özellikle sosyal projelerimize de önem vermekteyiz. Kadınlarımız için de önemli çalışmalar imza atmaktayız. Son 1 yıl içinde ‘Kadının Yerinde Kadının Yanında’ diyerek kadınlarımızın mutlu olması hedefiyle durmadan çalıştık. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de 2017 yılında olduğu gibi özel bir etkinlik olmasını istedik” şeklinde konuştu.

Mardin’de yaşayan kadınlar için Funda Arar konserini düzenlediklerini ileten Yaman, “Şehrimizde yaşayan kadınlarımızın moral bulmaları ve stres atmaları için bu yıl da bir konser tertip etmek istedik. Bu nedenle yediden yetmişe herkesin severek dinlediği ses sanatçısı Funda Arar’ı ilimize getirdik. Alanda on binlercehemşerimiz konserde gönüllerince eğlendi. Bu vesileyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.

Sanatçı Funda Arar ise Mardin’deki coşkunun kendilerini mutlu ettiğini aktarırken, organizasyonu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi ve Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V.Mustafa Yaman’a teşekkür etti.


ETİKETLER :
Diğer KÜLTÜR-SANAT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,