Advert

Nikâh Salonu Çalışmaları Devam Ediyor

Nikâh Salonu Çalışmaları Devam Ediyor
Nikâh Salonu Çalışmaları Devam Ediyor Ekspres
Bu içerik 1140 kez okundu.
Advert

Nikâh Salonu Çalışmaları Devam Ediyor

Kızıltepe Belediyesi tarafından yapımına başlanan Nikah salonu inşaatı hızla devam ediyor.

 

Kızıltepe Belediyesi tarafından Belediye bahçesinde yapımına başlanan ve inşaatı devam eden nikah salonu hızla yükselmeye devam ediyor. Yeni bir hayata evet diyerek ilk adımlarını atacak olan çiftlerin en mutlu günlerini, tüm sevdikleri ile paylaşacakları nikah salonunda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Salon tamamlandığında evlenecek olan çiftlerin mutluluklarına mutluluk katacak.

Kızıltepe Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Evlenecek çiftlerin nikahının kıyılacağı binada bekleme salonundan, konuklar için ayrılan bölüme kadar unutulmaz bir nikah için tüm detayların düşünüldüğü ve nikah salonunun iki ay sonra tamamlanması planlandığı belirtildi.

Açıklamada, “Belediye bahçesinde 300 metrekarelik bir alana inşa edilen nikah salonu mutlu ve huzurlu ailelerin kurulması için atılacak olan ilk adımlara ev sahipliği yapacak. 60 kişilik kapasiteye sahip olan nikah salonunda 200 metre kare yeşil alan yer almaktadır. 200 metre kare yeşil alanda havaların güzel olduğu günlerde açık havada nikah töreni yapılabilecektir.

Nikah salonu ve çevresi,  hayatlarının en özel anlarını nikah töreni ile ölümsüzleştirecek olan çitlerin nikah öncesi fotoğraf ve kamera çekimi yaptırabileceği farklı çekim alanlarını da barındırmaktadır.” İfadelerine yer verildi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı