Karadeniz’in Gönül Elçileri Güneydoğu Yolunda


Bu haber 2018-03-15 18:22:42 eklenmiş ve 727 kez görüntülenmiştir.

Karadeniz’in Gönül Elçileri Güneydoğu Yolunda

Gönül elçileri projesinin ikinci ayağında Karadeniz’den bir grup gazeteci Güneydoğu gezisi için yola çıktı. Gazetecilerden oluşan heyet 4 ili gezecek meslektaşları ile bir araya gelecek.


Trabzon Gazeteciler Cemiyetinin İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen “Basın mensupları Gönül Elçisi” projesi kapsamında Güneydoğu Anadolu illerinden bir grup gazetecinin 9-12 Şubat tarihleri arasında Trabzon ve Rize illerini kapsayan Doğu Karadeniz gezisinin ardından projenin ikinci ayağı olarak Karadeniz illerinde görev yapan gazeteciler Güneydoğu illerini kapsayacak gezisi Trabzon’dan start aldı.

Mardin-Trabzon Kardeşlik Köprüsü Projesi yürütücüsü Ahmet Külekçi Koordinatörlüğünde, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti ev sahipliğinde yapılan ve İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen ‘Basın mensupları gönül elçisi’ projesi kapsamında Projenin ikinci ayağında Trabzon- Gümüşhane-Rize-Giresun ve Artvin’den yaklaşık 40 kişiden oluşan gazeteci heyeti Güneydoğu Anadolu Bölgesi gezisine katılmak üzere yola çıktı.


15-19 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek program kapsamında ilk olarak Şanlıurfa’ya gelecek olan konuklar sırasıyla Mardin-Diyarbakır ve Tunceli illerini ziyaret edecek. Gazeteciler, bölge illerinde hem meslektaşlarıyla hem de yöre halkıyla tanışma ve kaynaşma imkanını ve yörenin tarihi ve kültürel güzelliklerini de yerinde görme fırsatı bulacak.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,