Büyükşehir Belediyesi Kandil simidi dağıttı


Bu haber 2018-03-23 11:49:08 eklenmiş ve 408 kez görüntülenmiştir.

Büyükşehir Belediyesi Kandil simidi dağıttı

Mardin Büyükşehir Belediyesi, mübarek gün ve gecelerde vatandaşların hizmetinde olmaya devam ediyor. Regaip Kandili dolayısıyla mardinmasadan oluşan 70 kişilik ekip, ‘Sizin İçin Çalışıyoruz’ diyerek 10 ilçede ki camilerde kandil simidi dağıttı.


Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğumuz gibi bu mübarek gecede de vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık”

Regaip Kandilinin Ramazan ayının habercisi olduğunu kaydeden Yaman, “Bu güzel gece af dilenmek, yıktığımız kalpleri onarmak ve küskünlükleri bitirmek için önem arz etmektedir. Regaip Kandili aynı zamanda hasretle beklediğimiz Ramazan Ayı’nın da bizlere müjdecisidir. Bizler manevi havasını en dolu şekilde soluduğumuz Regaip Kandilinde İslam dünyası için de ellerimizi semaya kaldırdık. Bu vesileyle Regaip Kandilini en içten dileklerimle kutlarken, Mardin halkına, İslam âlemine ve dünyaya hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.” dedi.

10 ilçede vatandaşlarla birlikte geceyi kutladıklarını aktaran Yaman, şunları söyledi: “Her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğumuz gibi bu mübarek gecede de vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık. Üç ayların başlangıcının habercisi ve Ramazan Ayı’nın müjdecisi olan Regaip Kandilinde vatandaşlarımızı yalnız bırakmamak adına mardinmasadan 70 kişilik ekiplerimizle 10 ilçede olduk. Bu gece camileri dolduran vatandaşlarımıza kandil simidi dağıtarak mübarek gecelerini kutladık.”


ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,