Movapark 2. Kitap Günlerine Hazır!


Bu haber 2018-03-23 23:27:11 eklenmiş ve 663 kez görüntülenmiştir.

 

MOVAPARK 2. KİTAP GÜNLERİNE HAZIR!

Movapark Alışveriş Merkezi, Kitap Günleri’nde geleneği bu yıl da bozmadı.


Movapark alışveriş merkezi geçtiğimiz yıl Haziran ayında 1.sini gerçekleştirdiği Kitap Günleri’nin 2.si için hazırlıklarını tamamladı. Şehrin genelinde kitap okuma alışkanlığının artmasına dikkat çekmek ve kitap günlerinin geleneksel hale gelmesine önem veren alışveriş merkezi kitapseverleri Movapark’ta buluşturmaya hazırlanıyor.

Movapark Alışveriş Merkezi, tarafından 2.Kitap Günleri’ ile ilgili yapılan açıklamda; “Ekin Yayıncılık ve Movapark işbirliği ile Kitap Günleri 24 Mart 2018’de kapılarını ikinci kez kitapseverler için açacak. Sanatsal etkinliklere ev sahipliliği yapmanın mutluluğunu yeniden yaşıyoruz. Movapark’ın Kitap Günleri 15 Nisan’a kadar okurları sürpriz yazarlar, söyleşiler ve imza günleri ile buluşturacak. Kentte sosyal ve kültürel hareketliliğin yaşandığı Kitap Günleri bölgede faaliyet gösteren okulların da ilgisini çekmektedir. Sürpriz çocuk yazarların misafir olacağı Kitap Günleri şimdiden heyecan yaratıyor. Kitap Günleri -1.katta düzenleniyor. Tüm misafirlerimizi 24 Mart-15 Nisan 2018 tarihlerinde Movapark’a kitaplarla buluşmaya bekliyoruz.”

ETİKETLER :
Diğer KÜLTÜR-SANAT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,