Zahireciler Derneği Lisanslı Depoculuk Sempozyumuna Ev Sahipliği Yapacak


Bu haber 2018-03-28 19:04:38 eklenmiş ve 547 kez görüntülenmiştir.

Zahireciler Derneği Lisanslı Depoculuk Sempozyumuna Ev Sahipliği Yapacak.

Lisanslı depoculuk ile ilgili Toprak Mahsulleri ofisi TMO. Tarafından yapılacak tanıtım ve bilgilendirme Sempozyumuna  Kızıltepe zahireciler derneği ev sahipliği yapacak.


Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Kızıltepe zahireciler Derneği ve Mardin toplumsal dayanışma federasyonu onursal başkanı Mehmet şerif Öter “ Toprak Mahsulleri ofisi TMO. Diyarbakır şube müdürlüğü tarafından Ortadoğu’nun en büyük Kızıltepe Hububat ticaret merkezi Müzayede salonumuzda gerçekleşecek olan tanıtım ve bilgilendirme sempozyumunda çiftçilerimize ve Tarım sektörümüze bağlı katılımcı bileşenlere bilgi verilecek. “Dedi.

Sempozyumu Düzenleyecek olan Toprak Mahsulleri Ofisi TMO. Diyarbakır şube müdürü Ali Cihantimur yaptığı açıklamada “06 Nisan 2018 Cuma günü saat 14.00 da Kızıltepe hububat ticaret merkezi müzayede salonunda düzenleyeceğimiz sempozyumda Lisanslı depoculuğun çiftçilerimiz için önem ve faydası anlatılacak.

TMO. Diyarbakır Şube müdürü Ali Cihantimur  şöyle devam etti; Tarımsal ürünlerde fiyat istikrarını sağlamak ve çiftçi refahını artırmak amacıyla, Toprak mahsulleri ofisi genel müdürlüğü, Lisanslı depoculuk şube müdürlüğümüz tarafından verilecek olan lisanslı depoculuk tanıtımı ve bilgilendirme seminerine  çiftçilerimiz ve tüm tarım bileşenlerimiz davetlidir.  “Dedi.

ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,