Advert

Zahireciler Derneği Lisanslı Depoculuk Sempozyumuna Ev Sahipliği Yapacak

Zahireciler Derneği Lisanslı Depoculuk Sempozyumuna Ev Sahipliği Yapacak
Zahireciler Derneği Lisanslı Depoculuk Sempozyumuna Ev Sahipliği Yapacak Ekspres
Bu içerik 769 kez okundu.
Advert

Zahireciler Derneği Lisanslı Depoculuk Sempozyumuna Ev Sahipliği Yapacak.

Lisanslı depoculuk ile ilgili Toprak Mahsulleri ofisi TMO. Tarafından yapılacak tanıtım ve bilgilendirme Sempozyumuna  Kızıltepe zahireciler derneği ev sahipliği yapacak.


Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Kızıltepe zahireciler Derneği ve Mardin toplumsal dayanışma federasyonu onursal başkanı Mehmet şerif Öter “ Toprak Mahsulleri ofisi TMO. Diyarbakır şube müdürlüğü tarafından Ortadoğu’nun en büyük Kızıltepe Hububat ticaret merkezi Müzayede salonumuzda gerçekleşecek olan tanıtım ve bilgilendirme sempozyumunda çiftçilerimize ve Tarım sektörümüze bağlı katılımcı bileşenlere bilgi verilecek. “Dedi.

Sempozyumu Düzenleyecek olan Toprak Mahsulleri Ofisi TMO. Diyarbakır şube müdürü Ali Cihantimur yaptığı açıklamada “06 Nisan 2018 Cuma günü saat 14.00 da Kızıltepe hububat ticaret merkezi müzayede salonunda düzenleyeceğimiz sempozyumda Lisanslı depoculuğun çiftçilerimiz için önem ve faydası anlatılacak.

TMO. Diyarbakır Şube müdürü Ali Cihantimur  şöyle devam etti; Tarımsal ürünlerde fiyat istikrarını sağlamak ve çiftçi refahını artırmak amacıyla, Toprak mahsulleri ofisi genel müdürlüğü, Lisanslı depoculuk şube müdürlüğümüz tarafından verilecek olan lisanslı depoculuk tanıtımı ve bilgilendirme seminerine  çiftçilerimiz ve tüm tarım bileşenlerimiz davetlidir.  “Dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vücudunuz B12 Eksikliğinizin Sinyallerini Verir!
Vücudunuz B12 Eksikliğinizin Sinyallerini Verir!
İlk Cemre Havaya Düştü
İlk Cemre Havaya Düştü