Advert

Yaman Kızıltepe’de esnaf ziyaretinde bulundu

Yaman Kızıltepe’de esnaf ziyaretinde bulundu
Yaman Kızıltepe’de esnaf ziyaretinde bulundu Ekspres
Bu içerik 1765 kez okundu.

Yaman Kızıltepe’de esnaf ziyaretinde bulundu.

Mardin Valisi / Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman Kızıltepe'de esnaf ziyaretinde bulunup, vatandaşlarla sohbet etti.


Mardin Valisi / Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman, Kızıltepe’ye gerçekleştirdiği ziyarette esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Şanlıurfa caddesinde başlatılan Doğalgaz çalışmalarını da yerinde inceleyen Vali/Büyükşehir Belediye Başkan vekili Yaman’a Kızıltepe Kaymakamı/Belediye başkan vekili Ahmet Odabaş’da eşlik etti. Yol güzergahındaki esnafları da ziyaret eden Yaman ve Odabaş burada işyeri sahipleri ve yol üzerindeki vatandaşlarla selamlaşıp sohbet ederek sorunlarını dinledi.  Bazı esnafların çay ikramını kırmayan Vali Yaman ile Kaymakam Odabaş Taksi durağını da ziyaret ederek burada Taksici esnafı ile sohbet edip çay içtiler.

 

Sobacılar çarşısında fanatik Fenerbahçeli bıçakçı hıdır usta ile tanışan ve sohbet eden Vali/Büyükşehir Belediye Başkan vekili Yaman Hıdır Ustaya ve çevrede toplanan gençlere forma hediye etti.


Kızıltepe’ye ziyaretinin ardından ilçeden ayrılan Mardin Valisi / Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman, Kızıltepe ve diğer ilçeleri ara ara ziyaret ettiklerini ve bu ziyaretleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini söyledi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Olumlu Duygular Endeksinde Sondan Dördüncü
Türkiye Olumlu Duygular Endeksinde Sondan Dördüncü
Avrupa’nın En Şişman Ülkesi Türkiye Oldu
Avrupa’nın En Şişman Ülkesi Türkiye Oldu