Advert

Belediye'den yeni proje: "Çeyizim Yok Diye Üzülme Belediyeniz Sizinle"

Belediye'den yeni proje:
Belediye'den yeni proje: Ekspres
Bu içerik 1149 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

Belediye'den yeni proje: "Çeyizim Yok Diye Üzülme Belediyeniz Sizinle"

Kızıltepe belediyesi, "Çeyizim Yok Diye Üzülme Belediyeniz Sizinle" projesiyle evlenecek genç kızlara için çeyiz bohçası hazırlıyor.


Evlenecek genç kızlarında yüzünü güldürmeye amaçladıklarını ve çeyiz bohçalarını genç kızların evlerine götürerek teslim ettiklerini belirten Kızıltepe Belediyesi yetkilileri şu açıklamada bulundular.

“Yaptığı birçok projeyle vatandaşların yüzlerini güldüren ve takdirini kazanan Kızıltepe belediyesi, her gün çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek devam ediyor. Şimdi de "Çeyizim Yok Diye Üzülme Belediyeniz Sizinle" projesiyle evlenecek genç kızlar için çeyiz bohçası hazırlıyor.


Kızıltepe Belediyesi tarafından hazırlanan çeyiz bohçaları daha önceden tespit edilen ihtiyacı olan evlenecek genç kızlara hediye ediliyor. Evlenecek genç kızlarında yüzünü güldürmeye başlayan Kızıltepe Belediyesi, çeyiz bohçalarını genç kızların evlerine götürerek kendileriyle sohbet ediyor.

Kaymakam-Belediye Başkan Vekili’nin Eşi Ayşe Odabaş ve beraberindeki ekip, "Çeyizim Yok Diye Üzülme Belediyeniz Sizinle" projesi kapsamında genç kızları evlerin de ziyaret ederek çeyiz bohçalarını kendilerine hediye ediyor.

Haftada bir gün bir genç kızlarımıza çeyiz bohçasıyla gideceğiz diyen Odabaş: “ Bizim geleneklerimizde kızlar için çeyiz yapmak önemlidir. Bizler de evlenecek genç kızlarımıza bu konuda yardımcı olmak ve mutluluklarına ortak olmak istedik.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yürümek ağrıları azaltır, yaratıcı düşünmeyi yükseltir
Yürümek ağrıları azaltır, yaratıcı düşünmeyi yükseltir
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi