Movapark Hayat Tamircisine Atölye Açtı!


Bu haber 2018-04-07 21:46:57 eklenmiş ve 1081 kez görüntülenmiştir.

Movapark Hayat Tamircisine Atölye Açtı!

Bugüne kadar birçok engelli insanın ve hayvanın hayatına dokunan Hayat Tamircisi Hasan Kızıl’a Movapark huzur dolu bir alan inşa ederek Hayat Tamircisi Atölyesi açtı!

 

Açıldığı günden bu yana bölgesinde duyarlı projeleri destekleyerek hayata geçiren Movapark sosyal sorumluluk projelerine yenisini ekledi. Movapark Hayat Tamircisi Atölyesi’ni açtı!


Mardin’in Derik ilçesi Boyatlı köyünde yaşayan, kendi imkanlarıyla engelli hayvanlar için yürüteçler ve çocuklar için süper logolu protezler yapan Nam-ı Değer Hayat Tamircisi Hasan Kızıl’ın yeni atölyesini Movapark açtı.

 

Movapark’ta yönetiminin finansı ve desteğinde açılan atölye Hasan Kızıl’ın protez yaparken daha rahat ve verimli çalışması için tasarlandı. Özellikle çocukların yoğun ilgisi ile karşılanan atölyede yeni projeler hayat bulacak. Hayat Tamircisi bugüne kadar birçok hayvanın ve insanın hayatına dokundu, onlara sürprizler yaptı ve yaşama sevinci aşıladı. Movapark’ta bundan sonra Hasan’ın daha rahat bir ortamda çalışabilmesi için huzurlu bir alan inşa etti.

 

Hayat Tamircisi Hasan ise sevincini şöyle ifade etti. ”Eskiden çok küçük bir atölyem vardı. Artık büyük bir atölyem var ve bu atölyemde kocaman sürprizler yapacağız. Artık engelli hayvanlarla ilgili yüzlerce talep var ve bu talepleri Movapark’ta atölyemde sağlayacağım. Engelli canlılara çok güzel yürüteçler ve protezler yapacağım. Atölyeye emek veren Movapark ailesine de teşekkür ederim.” Hayat Tamircisi ile inşa edilen atölyede yeni umutlar, hikayeler ve sürprizler Movapark’ta yaşanacak. Bugüne kadar iyilik dağıtan Hasan Kızıl’ın atölyesine çocuklar ve hayvanseverler daha kolay ulaşabilecekler.

 

Hayat Tamircisi Atölyesi’nde hayatı paylaşmak için engel olmayacak. Yeni projeler ve iyilikler Movapark’ta hayat bulacak!

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,