Advert

Ticaret borsası meclis ve yönetim organları belirlendi

Ticaret borsası meclis ve yönetim organları belirlendi
Ticaret borsası meclis ve yönetim organları belirlendi Ekspres
Bu içerik 2128 kez okundu.
Advert

Ticaret Borsası Meclis ve Yönetim organları belirlendi.

Kızıltepe Ticaret Borsası Odasının Meclis ve Yönetim kurulunun organları belirlenerek görev dağılımı yapıldı.


Geçen hafta sonunda gerçekleştirilen Kızıltepe Ticaret Borsası odası olağan kongresinin ardından bu hafta odasının Meclis ve Yönetim kurulunun organları belirlenerek görev dağılımı yapıldı. 253 üyeli Ticaret Borsası Odasının olağan kongresinde tek liste ile gidilen seçimde 140 üye oy kullanarak mevcut başkan Mehmet Şahin başkanlığındaki yönetim kuruluna yeniden görev verilmişti.

Bugün yapılan Meclis Üyeleri Seçimi İle Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi ile organ seçimleri belirlendi. Buna göre Kızıltepe Ticaret Borsası Odası meclis başkanlığına Nezir Yıldız, başkan yardımcılıklarına ise Alaattin Duyan ile Cebrail dinler getirildi.


Kızıltepe Ticaret Borsası Odası yönetim kurulu başkanlığına Mehmet Şahin, yönetim kurulu üyeliklerine Ahmet Aslan, Serdar Necimoğlu, Bülent Şahin ve Mehmet Dündar seçildi.

Olağan kongre ve meclis ile yönetim seçimlerinin ardından açıklamada bulunan Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin şunları söyledi.

O1. Nisan 2018 tarihinde Meclis Üyeleri Seçimimiz ile 07.Nisan 2018 Tarihinde Bugün yargı gözetiminde Organ Seçimlerimizi Tamamladık. Baş Tacı olarak kabullendiğimiz tüm saygın Üyelerimizin Duyarlıklarından Ötürü şükran ve minnettarlığımızı ifade ediyoruz. Üyelerimizin bu duyarlıkları ile hizmetkarlığımızı ve projelerimizi gerçekleştirmek üzere  yükümlülüklerimizi gerçekleştirmek gayretlerimizi sürdüreceğiz. Seçimlerimizin saygın üyelerimize ve TOBB Camiamıza Hayırlara vesile olur İnşallah.


Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!