Ticaret borsası meclis ve yönetim organları belirlendi


Bu haber 2018-04-07 23:41:57 eklenmiş ve 1647 kez görüntülenmiştir.

Ticaret Borsası Meclis ve Yönetim organları belirlendi.

Kızıltepe Ticaret Borsası Odasının Meclis ve Yönetim kurulunun organları belirlenerek görev dağılımı yapıldı.


Geçen hafta sonunda gerçekleştirilen Kızıltepe Ticaret Borsası odası olağan kongresinin ardından bu hafta odasının Meclis ve Yönetim kurulunun organları belirlenerek görev dağılımı yapıldı. 253 üyeli Ticaret Borsası Odasının olağan kongresinde tek liste ile gidilen seçimde 140 üye oy kullanarak mevcut başkan Mehmet Şahin başkanlığındaki yönetim kuruluna yeniden görev verilmişti.

Bugün yapılan Meclis Üyeleri Seçimi İle Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi ile organ seçimleri belirlendi. Buna göre Kızıltepe Ticaret Borsası Odası meclis başkanlığına Nezir Yıldız, başkan yardımcılıklarına ise Alaattin Duyan ile Cebrail dinler getirildi.


Kızıltepe Ticaret Borsası Odası yönetim kurulu başkanlığına Mehmet Şahin, yönetim kurulu üyeliklerine Ahmet Aslan, Serdar Necimoğlu, Bülent Şahin ve Mehmet Dündar seçildi.

Olağan kongre ve meclis ile yönetim seçimlerinin ardından açıklamada bulunan Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin şunları söyledi.

O1. Nisan 2018 tarihinde Meclis Üyeleri Seçimimiz ile 07.Nisan 2018 Tarihinde Bugün yargı gözetiminde Organ Seçimlerimizi Tamamladık. Baş Tacı olarak kabullendiğimiz tüm saygın Üyelerimizin Duyarlıklarından Ötürü şükran ve minnettarlığımızı ifade ediyoruz. Üyelerimizin bu duyarlıkları ile hizmetkarlığımızı ve projelerimizi gerçekleştirmek üzere  yükümlülüklerimizi gerçekleştirmek gayretlerimizi sürdüreceğiz. Seçimlerimizin saygın üyelerimize ve TOBB Camiamıza Hayırlara vesile olur İnşallah.


ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,