Advert

Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl dönümü kutlandı

Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl dönümü kutlandı
Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl dönümü kutlandı Ekspres
Bu içerik 2115 kez okundu.
Advert

Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü Kızıltepe’de kutlandı

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yılı etkinlikleri kapsamında Kızıltepe ilçesinde kutlama törenleri düzenlendi.

Hükümet konağı tören alanında bulunan Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başlayan kutlamalar ilçe Emniyet müdürlüğünde tebriklerin kabulü ile devam etti.

Atatürk anıtına ilçe Emniyet müdürü Aykut Çetinkaya tarafından çelenk bırakılması ile başlayan kutlama töreni saygı duruşunda bulunulması ve ardından okunan İstiklal Marşı ile tamamladı. Törene emniyet müdürü Çetinkaya’nın yanı sıra ilçe emniyet müdürlüğü birim amirleri, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, STK ve meslek odaları temsilcileri, muhtarlar, vatandaşlar ve emniyet mensupları katıldı.

Çelenk sunma töreninin ardından kutlamalara ilçe emniyet müdürlüğünde bulunan Şehit Ömer Akçan Sosyal Tesisinde devam edildi. Buradaki etkinlikte İlçe Emniyet Müdürü Aykut Çetinkaya’nın misafirleri kapıda karşılayarak tebrikleri kabul ederek katılımcılara yıldönümlerinde yanlarında görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Sosyal tesislerde verilen kokteyl etkinliğine ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Odabaş, Kızıltepe Cumhuriyet Başsavcısı Atilla Akgün, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Hafta boyunca süren 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında, Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürlüğünce ilçedeki Okullarda Çeşitli Etkinlikler de Yapıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!