Advert

UFOTÜRK Uzay Gemisi Movapark'ta

UFOTÜRK Uzay Gemisi Movapark'ta
UFOTÜRK Uzay Gemisi Movapark'ta Ekspres
Bu içerik 1787 kez okundu.
Advert

UFOTÜRK Uzay Gemisi Movapark'ta

Movapark, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Çocukları uzay seyahatine çıkarak kutluyor.


Movapark Alış-Veriş Merkezi 23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklar için hazırladığı Ufotürk Uzay gemisiyle etkinliğiyle çocukları uzay seyahatine çıkarıyor. 20 Nisan-6 Mayıs Tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikten 5-12 yaş grubu çocuklar faydalanabilecek.

Astronot kostümü giyerek bayram ve uzay heyecanı yaşayacak olan çocukların uzay dünyasını keşfe çıkarmayı ve macera dolu bir yolculuğun duygusunu yaşatmayı hedeflediklerini belirten Movapark yönetimi etkinlik ile ilgili yayınladığı basın açıklamasında şu bilgilere yer verdi:

2018 yılına yenilikler ile giren alışveriş merkezimiz, çocuk etkinliklerine ağırlık vermektedir.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında başladığımız bahar etkinliklerimiz umudumuz, neşe kaynağımız çocuklarımız için sunulacaktır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşatacağımız UfoTürk Uzay Gemi yolculuğu Movapark’a 20 Nisan’da indi. Uzayın derinliklerine doğru başlayan yolculuk çocuklarımızı şimdiden heyecanlandırıyor.

Ufotürk Uzay gemisiyle Movapark’tan 20 Nisan’da başlayan yolculuk, 6 Mayıs 2018 tarihine kadar uzayın derinliklerinde ve Mars gezegeninde çocuklara bayram heyecanını yaşatacak.5-12 yaş minik ziyaretçilerimize 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda uzay dünyasını keşfe çıkarmayı ve macera dolu bir yolculuğun duygusunu yaşatmayı hedefliyoruz. Etkinlik alanında astronot kostümü giyinen çocuklar, Movapark’ta seanslar halinde ufoya binerek, UFO içerisinde animasyon filmi izleyecek ve gezegenleri dolaşacaklar. Güneş sistemindeki gezegenlerle tanışan çocuklar Mars'a ulaştıktan sonra UFO’dan inerek yer çekimsiz ortamda Mars yürüyüşüne katılıyor. Macera süresini başarıyla tamamlayan çocuklarımız astronot unvanıyla ödüllendiriliyor ve sertifika almaya hak kazanıyor.

Unutulmayacak bir deneyim yaşatan, eğlenceli uzay seyahatine tüm çocukları bekliyoruz.


Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı