Kaymakam Odabaş Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi


Bu haber 2018-04-26 12:33:41 eklenmiş ve 555 kez görüntülenmiştir.

Kaymakam Odabaş Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi.

Kızıltepe ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Ahmet Odabaş Balkan Şampiyonasında derece elde eden atletizm sporcularını makamında kabul ederek ödüllendirdi.


Kızıltepe Gençlik Merkezi müdürü İmran Tekin ve Antrenör İbrahim Halil Erkan ile birlikte Yıldız erkeklerde Türkiye şampiyonu, 2018 balkan 2.si, 2017 balkan şampiyonu 3000 metre Türkiye rekoru sahibi olan ve Temmuz ayında yapılacak olan Avrupa yıldızlar şampiyonasına katılma barajını geçen Umut Temel ve Genç erkekler Türkiye şampiyonu ve 5000 metre Türkiye rekoru sahibi ve 5 Mayıs’ta Çin’de yapılacak Dünya takımlar şampiyonasında ülkemizei 10 km de temsil etme hakkını elde eden ayrıca Temmuz ayında yapılacak olan Dünya gençler şampiyonası barajını geçerek yarışmaya hak kazanan Azad Ertaş, ilçe Kaymakamı Odabaş tarafından kaymakamlık makamında kabul edildiler.


Başarılı sporcuları kabul eden Kızıltepe ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Ahmet Odabaş, derece elde eden gençlere birer altın hediye ederek başarılarının devamını diledi. Odabaş, Başarılı gençleri gördükçe iftihar duyduğunu belirterek her türlü destek için hazır olduklarını belirtti.

 


ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,