Advert

Kaymakam Odabaş Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Kaymakam Odabaş Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi
Kaymakam Odabaş Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi Ekspres
Bu içerik 753 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

Kaymakam Odabaş Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi.

Kızıltepe ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Ahmet Odabaş Balkan Şampiyonasında derece elde eden atletizm sporcularını makamında kabul ederek ödüllendirdi.


Kızıltepe Gençlik Merkezi müdürü İmran Tekin ve Antrenör İbrahim Halil Erkan ile birlikte Yıldız erkeklerde Türkiye şampiyonu, 2018 balkan 2.si, 2017 balkan şampiyonu 3000 metre Türkiye rekoru sahibi olan ve Temmuz ayında yapılacak olan Avrupa yıldızlar şampiyonasına katılma barajını geçen Umut Temel ve Genç erkekler Türkiye şampiyonu ve 5000 metre Türkiye rekoru sahibi ve 5 Mayıs’ta Çin’de yapılacak Dünya takımlar şampiyonasında ülkemizei 10 km de temsil etme hakkını elde eden ayrıca Temmuz ayında yapılacak olan Dünya gençler şampiyonası barajını geçerek yarışmaya hak kazanan Azad Ertaş, ilçe Kaymakamı Odabaş tarafından kaymakamlık makamında kabul edildiler.


Başarılı sporcuları kabul eden Kızıltepe ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Ahmet Odabaş, derece elde eden gençlere birer altın hediye ederek başarılarının devamını diledi. Odabaş, Başarılı gençleri gördükçe iftihar duyduğunu belirterek her türlü destek için hazır olduklarını belirtti.

 


Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!