Advert

Çelik Milletvekili adaylığını açıkladı.

Çelik Milletvekili adaylığını açıkladı.
Çelik Milletvekili adaylığını açıkladı. Ekspres
Bu içerik 1481 kez okundu.

Çelik Milletvekili adaylığını açıkladı.

24 Haziran’da yapılacak erken seçimde milletvekilli adayı olmak üzere aday adaylık başvurusunda bulunan Süleyman Çelik, “Erdoğan’ın liderliğinde duruşunu ve istiklalini bozmadan daha müreffeh bir ülke haline geleceğiz.” Dedi.

 

Politikacı ve kanaat önderi, İşadamı Süleyman Çelik, 24 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde AK Parti'den Mardin Milletvekili aday adaylık başvurusunda bulundu. Kalabalık bir grup eşliğinde müracaatını AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Bahattin Uncu’ya yapan Çelik, 26. dönem milletvekili genel seçimlerinde Ak Parti listesinden 3.sıra Milletvekili adayı olmuştu.

 

Politikacı ve kanaat önderi, İşadamı Süleyman Çelik, “27. Dönem milletvekili aday adaylık başvurusu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bugün itibariyle milletvekili aday adaylık başvurumuzu yaptık. Ülkemizin ve Mardin’imizin istikametini belirleyecek olan son derece mühim bir genel seçim yaşayacağız. Yüreği memleket sevgisi ile yanan her kardeşimize gücü nispetinde bir vazife düşmektedir. Büyük ve güçlü Türkiye hedefiyle yılmadan yorulmadan çalışacağız.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde duruşunu ve istiklalini bozmadan bu dava için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyarak daha bağımsız daha müreffeh bir ülke haline geleceğiz. Bütün kardeşlerimin ve yol arkadaşlarımın desteği ve takdiriyle aday adaylık başvurumu yapmış bulunuyorum. Memlekete hizmet etmek istiyor ve istikamet üzerine görevimi ifa edebilmeyi ümit ediyorum. Ülkemize, Mardin’imize ve aday adayı olan tüm yol arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olsun.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sezaryen Doğumda Avrupa Birincisiyiz
Sezaryen Doğumda Avrupa Birincisiyiz
Turuncu Besinler Kemikleri Güçlendiriyor Yeşiller Gelişimini Hızlandırıyor
Turuncu Besinler Kemikleri Güçlendiriyor Yeşiller Gelişimini Hızlandırıyor