2. Ahmed-i Hani Liseler Arası Bisiklet ve Koşu Yarışması


Bu haber 2018-04-26 23:20:46 eklenmiş ve 424 kez görüntülenmiştir.

2. Ahmed-i Hani Liseler Arası Bisiklet ve Koşu Yarışması

Kızıltepe Belediyesi tarafından 2.Ahmed-i Hani Liseler arası bisiklet ve koşu yarışması festivali düzenlendi.


Kızıltepe Belediyesi tarafından “Koşabiliyorsan Koş” sloganıyla düzenlenen 2.Ahmed-i Hani Liseler arası bisiklet ve koşu yarışması festivali Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ’ın verdiği start ile başladı. Festivalde erkekler ve kızlar bisiklet ve koşuda dereceye girmek için kıyasıya yarıştılar.

4 kategoride yapılan 2. Ahmed-i Hani Liseler arası bisiklet ve koşu yarışması festivalinde koşuda, kızlar bin 500 metrede,  erkekler 2 bin metrede yarışırken bisiklet yarışında, kız ve erkek lise öğrencileri 2 bin 500 metrede kazanmak için pedal çevirdi.


Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ’ın start vermesiyle başlayan ve Elbeyli Mahallesi yolunda düzenlenen koşuda kızlarda birinciliği Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencisi Rabia AKAR, ikinciliği Kızıltepe Spor Lisesi öğrencisi Mekiye KÖMÜRCÜ, üçüncülüğü ise Kızıltepe Anadolu Lisesi öğrencisi Zelal DEMİR aldı. Koşuda erkeklerde birinciliği Kızıltepe Spor Lisesi öğrencisi Mehmet GEZER, ikinciliği Kızıltepe Özel Birey Temel Lisesi öğrencisi İzettin KEPENÇ, üçüncülüğü ise Süleyman Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Baver ABLAK aldı.


Bisiklet yarışlarında ise kızlarda birinciliği Ahmed-i Hani Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Sidar AYDEMİR, ikinciliği Cumhuriyet Anadolu Lisesi Öğrencisi Songül KABASAKALLI, üçüncülüğü ise Mezopotamya Anadolu Lisesi Öğrencisi Kadriye KARADAĞ aldı. Erkeklerde birinciliği Özel Birey Temel Lisesi öğrencisi Haci ATEŞ, ikinciliği Kızıltepe Spor Lisesi öğrencisi Sayim KARADAĞ, üçüncülüğü Özel Bahçeşehir Temel Lisesi öğrencisi Muhammed Ali ERCAN aldı.

Yarışmada birincilere Bisiklet, Kupa ve madalya, İkincilere çeyrek altın, kupa ve madalya, üçüncülere ise eşofman takımı, kupa ve madalya ödül olarak verildi.


ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,