Advert

HDP Eş Genel Başkanı Temelli Mardin’e Geliyor

HDP Eş Genel Başkanı Temelli Mardin’e Geliyor
HDP Eş Genel Başkanı Temelli Mardin’e Geliyor Ekspres
Bu içerik 2065 kez okundu.
Advert

HDP Eş Genel Başkanı Temelli Mardin’e Geliyor.

HDP eş genel başkanı Sezai Temelli ve Parti Merkez heyeti çeşitli seçim çalışmalarında bulunmak üzere 27 Nisan Cuma günü Mardin’e gelecek.


HDP genel merkezinden yapılan açıklamaya göre HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli başkanlığındaki Parti heyeti 27 Nisan günü Mardin'de olacağı ve gün boyu devam edecek ziyaret programında Temelli'ye MYK Üyeleri Bedriye Yorgun, milletvekilleri Erol Dora, Saadet Becerikli, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca ile Kadın Meclisi Üyeleri ve PM Üyeleri eşlik edecek.


HDP eş genel başkanı Sezai Temelli ve beraberindeki parti heyetinin Mardin programının Saat 09:00 Kızıltepe Buğday pazarı ziyaretiyle başlayacağı ardından HDP Kızıltepe İlçe binası önünde halk buluşmasına katılacağı öğrenilirken, proğramın öğleden sonraki bölümünde ise Artuklu ilçe yöneticileri ve yerel kurum temsilcileri ile buluşma gerçekleşeceği Mardin ziyaretinde Saat 19:00 Sivil Toplum Kuruluşları ile görüşmeler yapılmak üzere bir araya gelineceği belirlendi.


Halkların Demokratik Partisi Basın Bürosu, Eş Genel Başkan Temelli başkanlığındaki HDP heyetinin Mardin proğramının 28 Nisan Cumartesi günü Nusaybin de düzenlenecek halk buluşması ile tamamlanacağı açıklandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!