Advert

YAŞAR AYDIN: MİLLET KARARINI ÇOKTAN VERDİ!

YAŞAR AYDIN: MİLLET KARARINI ÇOKTAN VERDİ!
YAŞAR AYDIN: MİLLET KARARINI ÇOKTAN VERDİ! Ekspres
Bu içerik 1193 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

YAŞAR AYDIN: MİLLET KARARINI ÇOKTAN VERDİ!

Onur Hareketi lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın seçim gezilerine hız kesmeden devam ediyor.

Güneydoğu illerine yaptığı gezinin startını Batman’dan veren ve Sason, Beşiri ve Kozluk ilçelerini de ziyaret edip toplum halk önderlerinin yanı sıra Onur Hareketi gönüllüleri ile de bir araya geldi.

 

KANAAT ÖNDERLERİYLE GÖRÜŞTÜ

Batman’da Demokrat Parti İl Başkanı Ahmet Güneş, Esnaf Kefalet Kooperatifi başkanı Şevki Taş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ve Habizbini Aşireti lideri) Abdülkadir Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Beşiri İlçesi eski belediye başkanı Emin Önder, Güneydoğu Onur Hareketi Koordinatörü Abdulhakim Taşan ve yardımcısı Nurettin Önder ile görüşmeler yaptı ve hem adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu hem de bölgenin sorunları hakkında bilgi aldı. Aydın Batman’ın önde gelen yerel gazetelerinden Sonsöz Gazetesini de ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Aydın Batman’dan sonra Siirt, Mardin ve Midyat’a gitti. Gittiği il ve ilçelerde yerel yönetimler ve kanaat önderleriyle bir dizi görüşme yapan Aydın, Mardin’de seyit ailesine mensup, inanç ve kanaat önderi Nevzat beyi de ziyaret etti.

Yaşar Aydın basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

BİZ KAZANACAĞIZ

“Bizler ve çocuklarımız iktidar partisinin keyfi uygulamaları yüzünden inim inim inlerken kulaklarını sağır, gözlerini kör eden muhalefet, yüz yılın noter katibini bu asil millete çözüm diye yutturmaya kalkıyorlar. Gördük ki muhalefet ve iktidarın tamamı aynı. Bunların ne bir çözümleri var ne de kendilerine güvenleri var, tamamının CHP, SP, İYİ PARTİ ve HDP’nin çözüm diye sunduğu bir noter kâtibi.

Biz Onur Hareketi olarak milletle kucaklaşmaya devam ediyoruz. 

Şimdi Batman’dayız, Mardin’deyiz, Şırnak’tayız, Siirt’teyiz, Diyarbakır’dayız. Bu asil millet kararını verdi. Milletin gönlündeki, kalbindeki Cumhurbaşkanı Yaşar Aydın’dır. Bizden başkası olamaz. 

Kendilerine güveni ve çözüm önerisi olmayanların bu millete vereceği hiçbir şey yoktur. İktidar ve muhalefetten bu halk yorulmuştur ve tamamını 24 haziranda rafa kaldıracaktır.  Biz kararlı ve onurlu bir millet yürüyüşü hareketi başlattık ve yürümeye devam edeceğiz. Bundan gönüldaşlarımız ve dava arkadaşlarımızın hiçbir şüphesi olmasın.”

Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın Mardin’den sonra , Diyarbakır, Adıyaman, Şırnak, Urfa ve Hakkari’yi de ziyaret edeceğini belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!