Mardin üç gün bisiklet yarışlarına ev sahipliği yapacak


Bu haber 2018-05-02 19:11:18 eklenmiş ve 471 kez görüntülenmiştir.

Mardin üç gün bisiklet yarışlarına ev sahipliği yapacak

Uluslararası Mezopotamya Bisiklet turu “TOUR OF MESOPOTAMIA” kapsamında 3-6 Mayıs tarihleri arasında Mardin merkez ve ilçelerini kapsayan bisiklet yarışları tertip edilecek.

 

03 Mayıs tarihinde Şanlıurfa’dan start alacak Uluslararası Mezopotamya Bisiklet turu 6 Haziran günü Diyarbakır’da finiş yapacak. Yarışların Mardin etabında İpekyolu ve Artuklu ilçesinin yanı sıra Kızıltepe-Nusaybin-Dara-Ortaköy güzergâhları da kullanılacak.

3-6 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Uluslararası Mezopotamya Bisiklet turu “TOUR OF MESOPOTAMIA” Uluslararası Mezopotamya Bisiklet turu proğramının gün ve güzergahları ise şu şekilde olması bekleniyor;

 -03. Mayıs 2018 Perşembe günü saat 10:00’ da Şanlıurfa’dan start verilecek ve yarış etabı Saat 15:00’te Mardin 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri parkında tamamlanacak. Bu yarış etabında dereceye girenlere Saat 15:30’da düzenlenecek tören ile ödülleri verilecek.

 -04. Mayıs 2018 Cuma günü saat 09:00’da Mardin İstasyon mahallesinde bulunan Mardin büyükşehir belediyesi önünde verilecek start ile başlayacak bisiklet yarışı, Kızıltepe-Nusaybin-Dara-Ortaköy-Kayacan-Yeniyol güzergahında yapılacak ve saat 11:45’te Büyük Mardin oteli önünde bitecek. Bu yarışta dereceye girenlere ise Saat 12:00’de düzenlenecek tören ile ödülleri verilecek.

 -5 Mayıs 2018 Cumartesi günü Saat 10:00’da Diyarbakır yolu üzerinde bulunan Artuklu yeni spor salonu yolu üzerinde Diyarbakır istikametine doğru yapılacak yarışın startı verilecek ve Yarışma Diyarbakır’da sona erecek.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,