Advert

2.Movapark Streetball Turnuvası Başlıyor

2.Movapark Streetball Turnuvası Başlıyor
2.Movapark Streetball Turnuvası Başlıyor Ekspres
Bu içerik 786 kez okundu.
Advert

2.Movapark Streetball Turnuvası Başlıyor.

Geçen yıl ilki yapılan ve büyük ilgi gören Streetball Turnuvası’nın ikincisi bu yıl 8-10 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.


Kızıltepe Belediyesi, Kızıltepe Gençlik Spor Müdürlüğü, Kızıltepe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kızıltepe Gençlik Merkezi, Kızıltepe Spor Lisesi ve Movapark işbirliğiyle yapılacak olan 2.Movapark Streetball Turnuvası’na geçlerin yoğun ilgisi dikkat çekiyor.


8-10 Mayıs tarihleri arasında Kızıltepe’de bulunan lise öğrencilerinden oluşan takımlarla 2 kategoride yapılacak 2.Movapark Streetball Turnuvası heyecanına tüm sporseverlerin ortak olması bekleniyor.


Movapark Alışveriş merkezinde gerçekleşecek olan Gençlerin basketbol heyecanı .2.Movapark Streetball Turnuvası ile ilgili olarak Maopark’tan yapılan açıklamada tüm gençleri ve sporseverleri turnuvaya davet ettiklerini belirterek;

“ Movapark alışveriş merkezi açıldığı günden bu yana yapmış olduğu etkinlikler ile ziyaretçilerini ağırlarken, gençlere hitap eden etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yepyeni projeleri ile hizmet verirken keyifli etkinlikleri de hayata geçiriyor.

Gençlikle kalkınan şehrimiz Mardin’de birçok projeyi destekleyerek gençleri mutlu hissettiren etkinliklerde buluşturan Movapark bu yıl da geleneği bozmadı. Heyecan dolu maçlarla gerçekleşen Streetball Turnuvası gençleri Movapark’ta bir araya getiriyor.

8. Mayıs’ta Movapark Aquapark alanında başlayacak Streetball Turnuvası heyecanla bekleniyor. Kızıltepe’de bulunan lise öğrencileriyle oluşan takımlarla 2 kategoride yapılacak 2.Movapark Streetball Turnuvası heyecanına sizleri de bekliyoruz.” Açıklamasına yer verildi.


Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!