2.Movapark Streetball Turnuvası Başlıyor


Bu haber 2018-05-07 17:37:07 eklenmiş ve 413 kez görüntülenmiştir.

2.Movapark Streetball Turnuvası Başlıyor.

Geçen yıl ilki yapılan ve büyük ilgi gören Streetball Turnuvası’nın ikincisi bu yıl 8-10 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.


Kızıltepe Belediyesi, Kızıltepe Gençlik Spor Müdürlüğü, Kızıltepe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kızıltepe Gençlik Merkezi, Kızıltepe Spor Lisesi ve Movapark işbirliğiyle yapılacak olan 2.Movapark Streetball Turnuvası’na geçlerin yoğun ilgisi dikkat çekiyor.


8-10 Mayıs tarihleri arasında Kızıltepe’de bulunan lise öğrencilerinden oluşan takımlarla 2 kategoride yapılacak 2.Movapark Streetball Turnuvası heyecanına tüm sporseverlerin ortak olması bekleniyor.


Movapark Alışveriş merkezinde gerçekleşecek olan Gençlerin basketbol heyecanı .2.Movapark Streetball Turnuvası ile ilgili olarak Maopark’tan yapılan açıklamada tüm gençleri ve sporseverleri turnuvaya davet ettiklerini belirterek;

“ Movapark alışveriş merkezi açıldığı günden bu yana yapmış olduğu etkinlikler ile ziyaretçilerini ağırlarken, gençlere hitap eden etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yepyeni projeleri ile hizmet verirken keyifli etkinlikleri de hayata geçiriyor.

Gençlikle kalkınan şehrimiz Mardin’de birçok projeyi destekleyerek gençleri mutlu hissettiren etkinliklerde buluşturan Movapark bu yıl da geleneği bozmadı. Heyecan dolu maçlarla gerçekleşen Streetball Turnuvası gençleri Movapark’ta bir araya getiriyor.

8. Mayıs’ta Movapark Aquapark alanında başlayacak Streetball Turnuvası heyecanla bekleniyor. Kızıltepe’de bulunan lise öğrencileriyle oluşan takımlarla 2 kategoride yapılacak 2.Movapark Streetball Turnuvası heyecanına sizleri de bekliyoruz.” Açıklamasına yer verildi.


ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu
Kızıltepe Ekspres Haber
© Copyright 2018 Kızıltepe Ekspres Haber . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
mardin,kızıltepe,koser,
EKONOMİ
mardin, kızıltepe, koser, Qoser, döviz, para, finans, ekonomi,büyükşehir
RÖPORTAJ
MAGAZİN
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
mardin,kızıltepe,koser,
SAĞLIK
mardin,kızıltepe,koser,
YAŞAM
mardin,kızıltepe,koser,
DÜNYA
Ortadoğu,asya,avrupa,
EĞİTİM
mardin,kızıltepe,koser,
A.Ö.L.
SİYASET
mardin,kızıltepe,koser,
SPOR
mardin,kızıltepe,koser,
GÜNCEL
mardin,kızıltepe,koser,