Advert

Mardinliler Bakan Soylu’ya Ankara’da‘MIRRA’ikram etti.

Mardinliler Bakan Soylu’ya Ankara’da‘MIRRA’ikram etti.
Mardinliler Bakan Soylu’ya Ankara’da‘MIRRA’ikram etti. Ekspres
Bu içerik 1933 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

Mardinliler Bakan Soylu’ya Ankara’da‘MIRRA’ikram etti.

Ankara’da düzenlenen Trabzon Günleri’ne katılan bakan Soylu’ya Mardin Trabzonspor taraftarlar Derneği standında Mırra ikram edildi.

 

Trabzon Valiliği koordinesi İl Kültür Turizm Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenen 2018 Trabzon Günleri 3-6 Mayıs tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı.

 

3-6 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Trabzon Günleri etkinliğinde katılan Mardin Trabzonspor Derneği standına ziyaretçiler ve Trabzonlular büyük ilgi gösterdi. Fuarı ziyaret eden İçişleri bakanı Süleyman Soylu’da merkezi Kızıltepe ilçesinde bulunan Mardin Trabzonspor taraftarlar Derneği standını ziyaret ederek Dernek Başkanı İbeahim Aydın ve diğer dernek üyeleri ile bir süre sohbet etti. Soylu’ya burada bölgeye özgü Mırra (acı kahve) ikram edildi.

 

4 gün süren ve Trabzon Valiliği, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin katıldığı Trabzon Günlerine, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Milli Güvenlik Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Nelediye başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon Ticaret ve Esnaf odaları ile STK temsilcileri, Ankara'da bulunan çok sayıda Trabzonlu bürokrat, Trabzonlu iş adamları, Spor’un tanınmış isimleri, siyasetçiler ve vatandaşların katıldığı Fuar’da birçok şirket ve dernek tanıtımlarını yaptı.

 

Fuar boyunca Trabzon Tanıtım Filmi Sunumunun yapıldığı Trabzon günlerinde ayrıca ilçe belediyelerinin Horon ve Halk Oyunları ekipleri gösteri yaparken, Savaş Arslan ve Necmi Öksüz tarafından Yöresel Kemençe Sunumu yapıldı. Tiyatro, Çocuk tiyatrosu’nun yanı sıra Cengiz Selimoğlu, Zeynep Başkan, Osman Öztürk ve Sinan Yılmaz tarafından verilen konserlerle fuarı gezen vatandaşlara neşeli saatler yaşatıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!