Advert

Kızıltepeli minik taraftar takımını tribünden izledi

Kızıltepeli minik taraftar takımını tribünden izledi
Kızıltepeli minik taraftar takımını tribünden izledi Ekspres
Bu içerik 787 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

Kızıltepeli minik taraftar takımını tribünden izledi

Fanatik Fenerbahçe taraftarı olan Kızıltepeli engelli Erhan Sulhan, Diyarbakır’da oynanan Ziraat Türkiye Kupası final maçını Genç Fenerbahçelilerle birlikte tribünden izledi.


Fanatik Fenerbahçeli olan 10 yaşındaki fiziksel engelli Erhan Sulhan, Genç Fenerbahçeliler derneği Mardin şubesinin davetlisi olarak Diyarbakır da Fenerbahçe Akhisar arasında oynanan Ziraat Türkiye kupasının finalini tribünden izledi. Fenerbahçe futbol takımının fanatik taraftarı olan Minik taraftarın hayali ise hayranı olduğu Fenerli futbolcular Josef De Souze ve kaleci Volkan Demirel ile tanışmak.


Fenerbahçe sevgisi ile yaşayan Erhan Sulhan’ın bu tutkulu taraftarlığını öğrenen ve aynı zamanda komşusu olan Kızıltepe Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Menduh Çakar, durumu Genç Fenerbahçeliler derneği Mardin şubesine iletmesi üzerine Mardin Şubesi yöneticileri engelli minik taraftarı Diyarbakır’da Fenerbahçe-T.M. Akhisarspor arasında oynanacak Ziraat Türkiye kupası final maçına davet ettiler. Maç günü minik taraftar Erhan’ı evinden alan dernek yönetimi kendisini maça götürerek final maçını birlikte izlediler.


Genç Fenerbahçeliler derneği Mardin şubesinin Erhan Sulhan’dan haberdar olmasına vesile olan Kızıltepe Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Menduh Çakar konuyla ilgili yaptığı paylaşımda;

“ Hem akrabamız, hem de yıllardır komşumuz olan Murat Sulhan dostumuzun fiziksel engelli olan Erhan Sulhan, sevdiğimiz, saydığımız, değer verdiğimiz; mahalle tarafından sevilen fanatik bir Fenerbahçeli.

Biz de kendisi için, Fenerbahçe Kulübüne mesaj göndermiştik, iletişime geçtik. Bu gün Diyarbakır’da oynanacak Akhisarspor- Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası final maçı için kendisine jest sunulması amacıyla maça davet edildi.

Biz de gerçekten mutlu olduk. Bu gün o atmosferde o heyecanı yaşayacak. Bunun için Fenerbahçe Spor Kulübüne teşekkür ediyoruz. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olmama rağmen şahsen Bu gün onun için Fenerbahçe’yi destekleyeceğim.”şeklinde ifade etti.


Gayriresmi Genç Fenerbahçeliler adına sosyal medyada yapılan paylaşımda da; “Genç Fenerbahçeli Erhan kardeşimiz Diyarbakır’da ki Türkiye kupası finalinde bizimle birlikte tribünde misafirimiz olacak” sözlerine yer verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!