Advert

Movapark'ta araç kampanyası başladı.

Movapark'ta araç kampanyası başladı.
Movapark'ta araç kampanyası başladı. Ekspres
Bu içerik 846 kez okundu.

Movapark'ta araç kampanyası başladı.

Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi geleneksel hale getirdiği araç kampanyasını başlattı. ”Movapark’la Toyota’nın Keyfini Sür” kampanyası ile 15 Mayıs-2 Eylül 2018 tarihleri arasında her 100.TL ve üzeri alışveriş yapan tüketiciler çekiliş kuponu hakkı kazanacaklar.

 

Movapark AVM tarafından yapılan açıklamada 7. yılı kutlamalarını Toyota CH-R Advance Hybrid araba kampanyası ile gerçekleştireceklerini ve 8 Eylül'de çekiliş yapılacağı belirtilerek şu bilgilere yer verildi;

Mardin’in en eğlenceli alışveriş merkezi Movapark AVM 15 Haziran 2012 yılında ziyaretçilerine kapılarını açtı. Misafirlerine keyifli alışveriş deneyimi sunan Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin merakla beklenen araç kampanyası başladı.

 

Mardin’in ilk alışveriş yaşam merkezi yönetiminin İnside Avm Danışmanlık tarafından yapıldığı Movapark AVM, yepyeni bir yılda yeni aracı ve kampanyası ile ziyaretçilerini heyecanlandırmaya hazır!

 

Movapark AVM, 7. yılı kutlamalarını Toyota CH-R Advance Hybrid araba kampanyası ile gerçekleştiriyor. Movapark AVM’nin araç kampanyası ziyaretçilerimizin yoğun ilgisini çekiyor. Yeni aracımız Toyota alışveriş merkezimizde yerini aldı. ”Movapark’la Toyota’nın Keyfini Sür” kampanyası ile ziyaretçilerimiz 15 Mayıs-2 Eylül 2018 tarihleri arasında yapacakları her 100.TL ve üzeri alışveriş karşılığında kuponla çekiliş hakkı kazanıyorlar. Mardin’in en keyifli alışveriş merkezinde Toyota’nın keyfini sürmeye hazır olun!

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Turuncu Besinler Kemikleri Güçlendiriyor Yeşiller Gelişimini Hızlandırıyor
Turuncu Besinler Kemikleri Güçlendiriyor Yeşiller Gelişimini Hızlandırıyor
Mardin 1. ve 2. Amatörde 5.Haftanın görünümü
Mardin 1. ve 2. Amatörde 5.Haftanın görünümü