Movapark’ta Ramazan etkinlikleri başladı

Movapark’ta Ramazan etkinlikleri başladı
Movapark’ta Ramazan etkinlikleri başladı Ekspres
Bu içerik 1039 kez okundu.

Movapark’ta, Ramazan etkinlikleri başladı

Movapark alışveriş merkezinde Ramazan etkinlikleri coşku ile kutlanıyor.

 

Movapark AVM, geleneği bu yılda sürdürüyor.”Duyduk Duymadık Demeyin Ramazan Etkinlikleri Movapark’ta” teması ile Ramazan etkinliklerine 16 Mayıs’ta başladı. Mardin Gençlik ve Kültür Evi ekibinin erbane, ritim, müzik, tahta bacak ve sirk gösterileri her yıl olduğu gibi bu yılda dikkatleri üzerine çekti. Çocukların yoğun ilgisi ile karşılanan sirk gösterileri eğlence dolu şölene dönüşüyor.


Kadınların davul show gösterilerinin de yer alacağı Ramazan etkinliklerinin şimdiden ziyaretçilerini heyecanlandırdığını ve Ramazan coşkusunu misafirleri ile buluşturduğunu ifade eden ve Movapark Avm yönetimi tarafından etkinliklerle ilgili şu açıklamalarda bulunuldu;

“Movapark AVM, Bölgenin eğlence dolu etkinliklerle anılmasını sağlıyor. Çocuklarımızın el becerilerini geliştiren atölyelerle tanıştırırken ramazan ayı boyunca yaşadığı coğrafyanın ziyaretçilerini coşku dolu etkinliklerde buluşturuyor. Mardin’in en keyifli alışveriş merkezi Movapark, Ramazan şenliğini bölge halkıyla birlikte yaşıyor.

Halaylı, türkülü, davullu, zurnalı atölyeli, şenlik dolu Ramazan etkinliklerimizi duymayan kalmasın. Misafirlerimizi eğlenmeye ve Ramazan ayını birlikte paylaşmaya bekliyoruz.”

 

 

 


Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye’nin Yüzde 83,8’i Evden İnternete Erişebiliyor
Türkiye’nin Yüzde 83,8’i Evden İnternete Erişebiliyor
Kızıltepe Umut Kervanından “kurban bağışı” çağrısı
Kızıltepe Umut Kervanından “kurban bağışı” çağrısı