Advert

Camilerde Ramazan Temizliği Sürüyor

Camilerde Ramazan Temizliği Sürüyor
Camilerde Ramazan Temizliği Sürüyor Ekspres
Bu içerik 669 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

Camilerde Ramazan Temizliği Sürüyor

Kızıltepe Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı boyunca ilçe merkezinde bulunan camilerin genel temizliği yapılıyor.

Kızıltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde bulunan 13 caminin genel temizliği yapılmaya devam ediliyor. Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ’ın talimatıyla gerçekleştirilen temizlik çalışmaları, vatandaşların Ramazan ayında rahat, huzurlu ve temiz bir ortamda ibadetlerini yapmaları için gerçekleştirilmektedir.

Vatandaşlarımızın manevi duygularını yoğun olarak yaşadığı Ramazan ayında camilerimizin temizlik çalışmalarına devam ediyoruz diyen Odabaş: “Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, halkın daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini sürdürmesi çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.” dedi.

Yapılan temizlik çalışmalarından memnun olan vatandaşlar, cami temizliğinin belediye hizmetleri arasında önemli bir yeri olduğunu belirterek, bu çalışmalardan dolayı belediye çalışanlarına ve Odabaş’a teşekkürlerini ilettiler.


Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!