Advert
Advert

Camilerde Ramazan Temizliği Sürüyor

Camilerde Ramazan Temizliği Sürüyor
Camilerde Ramazan Temizliği Sürüyor Ekspres
Bu içerik 752 kez okundu.
Advert

Camilerde Ramazan Temizliği Sürüyor

Kızıltepe Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı boyunca ilçe merkezinde bulunan camilerin genel temizliği yapılıyor.

Kızıltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde bulunan 13 caminin genel temizliği yapılmaya devam ediliyor. Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ’ın talimatıyla gerçekleştirilen temizlik çalışmaları, vatandaşların Ramazan ayında rahat, huzurlu ve temiz bir ortamda ibadetlerini yapmaları için gerçekleştirilmektedir.

Vatandaşlarımızın manevi duygularını yoğun olarak yaşadığı Ramazan ayında camilerimizin temizlik çalışmalarına devam ediyoruz diyen Odabaş: “Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, halkın daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini sürdürmesi çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.” dedi.

Yapılan temizlik çalışmalarından memnun olan vatandaşlar, cami temizliğinin belediye hizmetleri arasında önemli bir yeri olduğunu belirterek, bu çalışmalardan dolayı belediye çalışanlarına ve Odabaş’a teşekkürlerini ilettiler.


Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor