Advert
Advert

AK Parti adayları İftarını Vatandaşla Açtı

AK Parti adayları İftarını Vatandaşla Açtı
AK Parti adayları İftarını Vatandaşla Açtı Ekspres
Bu içerik 2682 kez okundu.
Advert

 

AK Parti adayları Kösen ve Demirkaya İftarını Vatandaşla Açtı

AK Parti Mardin Milletvekili Adayları Cengiz Demirkaya ve İbrahim Kösen, Kızıltepe Cumhuriyet meydanında kurulu bulunan İftar sofrasını ziyaret ederek iftarlarını halkla beraber açtılar.

24 Haziran’da yapılacak Milletvekili genel seçimlerinde AK Parti’den aday olan Cengiz Demirkaya ve İbrahim Kösen’in Kızıltepe Cumhuriyet meydanında kurulan iftar sofrasına gelerek vatandaşlarla sohbet edip iftar açtılar.  Kızıltepe Zahireciler Derneği tarafından verilen iftar yemeğine katılan Demirkaya ve Kösen’i Kızıltepe Zahireciler Derneği Başkanı Mehmet Şerif Öter karşıladı. Demirkaya ve Kösen masaları tek tek dolaşarak vatandaşla sohbet edip Kızıltepe’nin sorunlarını en iyi bilen iki Kızıltepeleri aday olarak  bu sorunların üstesinden geleceklerini belirttiler. Yemek dağıtılan kazanların başına geçerek iftar’a katkılan vatandaşlara yemek ikramında bulundular.

Kızıltepe Zahireciler Derneği Başkanı M.Şerif Öter, “ Zahireci ve üyeleri olan Milletvekili adayları Demirkaya’nın ve yine Tarımla iç içe olan Kösen’in iftarlarına katılmalarından dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek, kendi evlerine geldiklerinin altını çizdi.


Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor