Advert

Eri: "Kızıltepe'de Spor Okulu kurulması için girişimde bulunacağız"

Eri:
Eri: Ekspres
Bu içerik 1944 kez okundu.
Advert

Eri: "Kızıltepe'de Spor Okulu kurulması için girişimde bulunacağız"

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “Gerçekleştirdiğimiz yoğun tempolu çalışmalarla 24 Haziran seçimlerine emin adımlarla ilerliyoruz”dedi.

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri partisinin Kızıltepe TOKİ Seçim Kooordinasyon Merkezi’nin (SKM) açılışında çeşitli açıklamalarda bulundu. Kızıltepe'de spor yüksek okulu için girişimd bulunacaklarını belirten Eri Açıklamalarında;

“İl başkanlığımız, altı adayımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve tüm ilçe kademelerimizle, bunun yanında aramıza gönüllü olarak katılan yüzlerce gönüldaşımızla beraber sahalara çıkarak sokak sokak, kapı kapı dolaşıp vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 yıldır yapmış olduğu benzersiz icraatları ve gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarla inşallah AK Parti Mardin olarak tüm seçimlerde seçim bazında elde ettiğimiz oy oranlarından daha yüksek bir oy oranına sahip olacağız. Çünkü yaptığımız işten emin bir şekilde yola koyulduk. Millete hizmet yolunda çıktığımız bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirebilirsek bizlere ne mutlu. Yol arkadaşlarımdan tek isteğim çalışmalarını büyük bir titizlikle yerine getirerek Türkiye’nin önünün açılmasına engel olan tüm unsurlara, 24 Haziran’da gerekli cevabı vermeleridir”.

Eri gençlere beden eğitimi bölümü müjdesini verdi.

İl başkanı Nihat Eri, Kızıltepe'de spor yüksek okulunun açılması için Artuklu Rektörü ile görüşeceğini belirterek ilçeye BESYO kurulması için çaba sarf edeceğini belittiği konuşmasında, “Geleceğiniz için elimizden ne gelirse onu yapacağız. Bizim siyaset yapma amacımız size daha iyi bir gelecek hazırlamak içindir. Daha iyi bir hayat için AK Parti gecesini gündüzüne katıyor. Recep Tayyip Erdoğan dünya Müslümanlarının sesi olmaya devam edecek. Ancak o sesin daha gür çıkması için sizlerin daha çok desteğinize ihtiyacı vardır. Eğer onu oylarınızla güçlendirirseniz 17 yıldır yaptığımız gibi mecliste onu daha güçlendirirseniz onun sesi Mekke ve Medine’ye daha gür yetişecek.” dedi.

 

Her ilçede SKM merkezlerini kurduklarını dile getiren İl Başkanı Nihat Eri, “Tüm ilçelerde kurduğumuz SKM bürolarımıza her isteyen vatandaşımız gelerek seçimlerle alakalı istek ve sorunlarını dile getirebilirler. Seçim çalışmalarımız bu merkezlerden çıkan koordinatlarla belirleniyor. Bizlerde bu görevleri harfiyen yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu duygularla Kızıltepe TOKİ SKM Başkanlığı’nın Kızıltepe’ye hayırlı olmasını temenni ediyorum”. Diyen Eri Kızıltepe’nin kendileri için önemli olduğunu belirterek il teşkilatı olarak sürekli Kızıltepe’de olduklarına dikkat çekerek, “cakit Kızıltepe vakti”, “vakit Mardin vakti”,”vakit Türkiye vakti” ifadelerine yer verdi.

 

 

,

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı