Advert

Umut Kervanı Mardin'de gıda kolisi dağıttı

Umut Kervanı Mardin'de gıda kolisi dağıttı
Umut Kervanı Mardin'de gıda kolisi dağıttı Ekspres
Bu içerik 595 kez okundu.
Advert

Umut Kervanı Mardin'de gıda kolisi dağıttı

Ramazan yardımlarına başlayan Mardin Umut Kervanı, şu ana kadar 70 aileye gıda kolisi ulaştırdı.

Yurtiçinde ve yurtdışında yaptığı yardımlarla adını duyuran ve Genel Merkezi İstanbul’da bulunan Umut Kervanı Vakfı Mardin Temsilciliği, Artuklu ilçesinde Ramazan yardımlarına başladı.

Ramazan ayının ilk gününde yardıma muhtaç, fakir, mülteci ve yetim 70 aileye gıda kolisi ulaştıran Mardin Umut Kervanı, hedeflerinin kendilerinde kayıtlı bulunan tüm ailelere yardımlar ulaştırmak olduğunu açıkladı.

Ramazan ayı boyunca hayırseverlerden gelen yardımları fakir ailelere ulaştıracaklarını belirten Mardin Umut Kervanı Temsilcisi Hadi Çakar, bu konuda çalışmalarını tamamladıklarını söyledi.

Ramazan paketlerinin dağıtımına başladıklarını ifade eden Çakar, şunları söyledi:

"Ramazan ayında inşallah yüzlerce aileye hayırseverlerin desteğiyle gıda yardımında bulunacağız. Ramazan paketimizin içinde pirinç, mercimek, bulgur, zeytin, şeker, salça, fasulye, makarna vesaire gıda malzemeleri bulunuyor. Tabi sadece gıda ile sınırlı kalmayacak yardımlarımız; giyim yardımlarımıza başladık. Bugün 3 ekip ile yardıma muhtaç, fakir, mülteci ve yetim 70 aileye gıda kolisi ulaştırdık. Hâlâ yolumuzu gözleyen yüzlerce aile var. Ramazan ayı boyunca bize kayıtlı iki yüzü aşkın aileye ulaşmayı düşünüyoruz. Tabi kayıtlarımız devam ettiği için bu sayı her geçen gün artıyor. Bu yüzden başta duaya ve hayırsever halkımızın katkılarına ihtiyacımız var. Rabbim, şimdiden yardımlarda bulunacak hayırseverlerimizden razı olsun."

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları