Advert

Kösen ve Demirkaya BESYO sporcularını ziyaret etti

Kösen ve Demirkaya BESYO sporcularını ziyaret etti
Kösen ve Demirkaya BESYO sporcularını ziyaret etti Ekspres
Bu içerik 2074 kez okundu.
Advert

Kösen ve Demirkaya BESYO sporcularını ziyaret etti

AK Parti Mardin Milletvekili adayları Cengiz Demirkaya ve İbrahim Kösen, Kızıltepe’de BESYO Hazırlık kursu öğrencileriyle bir araya geldi. Demirkaya, Kendisinin de beden eğitimi bölümü mezunu olduğunu belirterek, Kızıltepe’de gençlerin daha güzel spor komplekslerini hak ettiğini vurguladı. Kösen ise, Sporda olduğu gibi gençlere her alanda güvendiğini belirterek, mecliste gençlerin sesi olacağını söyledi.

AK Parti Mardin Milletvekilinin Kızıltepeli Adayları İbrahim Kösen ve Cengiz Demirkaya seçim çalışmalarına devam ediyor. Demirkaya ve Kösen bu kapsamda Kızıltepe şehir stadında BESYO’ya hazırlanan sporcularla bir araya geldi. Gençlerle sohbet eden adaylar gençlerin sorunlarını dinledi.  Genç sporculara kendisin de beden eğitimi mezunu olduğunu vurgulayan Demirkaya, gençlere daha güzel imkan ve tesisler sağlamak için çalışacaklarını söyledi.

 

“İdeolojik düşünmeyin, bizi meclise güçlü gönderin”

Genç sporculara Bu seçim sürecinde ideolojik düşünmemeleri gerektiğini belirten Demirkaya, “Gençler söz sahibi olabilmemiz için bizi meclise güçlü bir şekilde göndermeniz gerekiyor. Kızıltepe’nin bütün sorunlarına vakıfım. Bu sorunları meclise taşımak için aday olduk. Ben de sporcuyum. Sporcu ahlaklı da olmalı. Sürekli kendinizi geliştirin. Biz meclise güçlü bir şekilde gidebilirsek. Sizin sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı meclise götürme imkanı bulacağız. Bize destek verin. Kızıltepe’nin hizmete ihtiyacı var. Bu seçimde ideolojik düşünmeyin.” dedi.

Kızıltepe’de BESYO açılması için çabalarımız sürecek

 

Türkiye’nin en genç Milletvekili Adaylarından biri olan İbrahim Kösen ise sporcular ile sohbetinde, kendisinin henüz 23 yaşında olduğun belirterek gençlerin sesi olacağını söyledi. Mecliste başta genç sporcular olmak üzere her alandaki genç kesimi temsil edeceğini aktaran Kösen, Hem Kızıltepenin hem de vatandaşın ve siz sporcuların ne sıkıntınız varsa hepsini biliyoruz. Sportif başarılarınızı biliyorum. Bu başarılarınızın devamının gelmesi için ne gerekiyorsa yapacağıma söz veriyorum. İL başkanıyla birlikte Kızıltepe’de BESYO açılması için Artuklu Üniversitesiyle görüşmelerimiz olacak." diye konuştu.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor