Advert

Şahin seçim çalışmalarını Nusaybin'de sürdürüyor

Şahin seçim çalışmalarını Nusaybin'de sürdürüyor
Şahin seçim çalışmalarını Nusaybin'de sürdürüyor Ekspres
Bu içerik 1584 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

Şahin: "Gönülleri fethetmeye geldik"

AK Parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Mardin bölgesinde seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti adayları seçim tarihi yaklaştıkça seçim çalışmalarını ve ziyaretlerini yoğunlaştırdılar. Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin seçim bölgesindeki çalışma ziyaretlerinde Partilerinin iktidara geldiği süreçten bu güne kadar yaptığı hizmet ve değişimleri anlatarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminde bürokratik  engellerden dolayı yapamadıkları hizmeti yapmak için destek istedi.

Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin, beraberinde Mardin Milletvekili adayı Ahmet Münip Yıldızoğlu, Mardin eski dönem milletvekili Süleyman bölünmez ve parti teşkilatı ile Nusaybn’de yaptıkları seçim çalışmalarında Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin önemine dikkat çekerek bu sistemde bölgeye ve ülkeye daha iyi hizmet imkanına kavuşacaklarını belirterek Hizmet ve İstikrar için destek talebinde bulundular.

Şahin, Yıldızoğlu ve Bölünmez seçim çalışmaları kapsamında Nusaybin ilçesine bağlı merkez ve kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaş ve kanaat önderleri ile hasbihal ettiler.

Abdullah Yılmaz

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!