Advert

Ülkemizin Bekası İçin Kaybedecek Bir Dakikamız Bile Yoktur

Eri, Kızıltepe’de iftar sonrası esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Ülkemizin Bekası İçin Kaybedecek Bir Dakikamız Bile Yoktur
Ülkemizin Bekası İçin Kaybedecek Bir Dakikamız Bile Yoktur Ekspres
Bu içerik 2283 kez okundu.
Advert

Ülkemizin Bekası İçin Kaybedecek Bir Dakikamız Bile Yoktur.

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Kızıltepe’de iftar sonrası esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “Zaman faktörü gözetmeden tüm teşkilatlarımızla beraber 24 Haziran’da yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine hazırlanıyoruz”.

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Kızıltepe İlçesi’nde beraberinde Ak Parti Milletvekili adayları Cengiz Demirkaya, İbrahim Kösen ve il-ilçe yöneticileri ile birlikte iftar sonrası esnaf ziyaretlerinde bulundu. Eri gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlnden sonra çeşitli açıklamalarda bulundu, “Ülkemizin bekası ve bölgemizin daha da kalkınması adına kaybedecek bir dakikamız bile yoktur. Artık bir an önce eski sistemin sıkıntılarından kurtulmamız gerekir. O nedenle AK Parti Mardin Teşkilatı olarak tüm varlığımızı ortaya koyarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu ülkede kararların artık daha güçlü ve hızlı bir şekilde alınabilmesi için 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimlerin önemi çok büyüktür. AK Parti olarak bizler farklı hiçbir faktörü düşünmeden yapacağımız iki unsur, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde hem Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın elini güçlendirmek, hem de AK Parti’yi açık ara tek başına iktidara taşımak olacaktır”.

İl Başkanı Eri, “Özellikle huzurun daha da hakim olduğu bölgemizin bu olumlu havasının kaybolmaması için 24 Haziran’da halkımız tarafını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan yana, AK Parti’den yana kullanacaktır. Bunu yaptığımız alan ziyaretlerinin tümünde görebiliyoruz. Durmadan çalışan, üreten ve tarafını sürekli halktan yana kullanan bir AK Parti’nin ülkemize daha nice yıllar hizmet etmesi kaçınılmaz olacaktır”

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı