Advert

Ak Parti’den OSB’ye ziyaret

Ak Parti’den OSB’ye ziyaret
Ak Parti’den OSB’ye ziyaret Ekspres
Bu içerik 1425 kez okundu.
Advert

Ak Parti’den OSB’ye ziyaret

Ak Parti Mardin Milletvekilleri ve teşkilattan oluşan bir heyet Mardin Organize Sanayi bölgesini ziyaret ederek OSB Başkanı ve işadamları ile görüştü.

 

24 Haziran seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Ak Parti teşkilat ve adayları ziyaretlerini sürdürüyor. Ak Parti 22. Dönem Mardin milletvekili Süleyman Bölünmez, Ak Parti Mardin Milletvekili adayları Veysi Şahin, İbrahim Kösen, Ak parti Kızıltepe eski ilçe başkanı ve aday adayı Faruk Kılıç, ilçe başkan vekili Aydın Yücedağ ve  parti yöneticilerinden oluşan heyet OSB’yi ziyaret etti. Ak Parti heyetini OSB başkanı Nasır Duyan ve yöneticiler tarafından karşılandı.

Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin, Mardin dışında yatırım yapan işadamlarına Mardin’de yatırım çağrısında bulunarak, “Mardin OSB’ye il dışında çalışan İş adamlarımızı yatırım yapmaya davet ediyoruz. Herkesin yatırımlarını kendi memleketine yapmasını istiyoruz. OSB’yi daha da bir cazibe merkezini haline gelmesi için çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

Sanayicinin ve ülkenin tüm sorunlarını yine ancak Ak Parti iktidarının çözeceğini ve çözme gücüne sahip olduğunu belirten Ak Parti Mardin Milletvekili adayı İbrahim Kösen ise, yeni yönetim sisteminde bürokratik engellemeler yaşanmayacağı için hükümetin daha icracı olacağını ve sorunların çözümü için hızlı karar alma şansına sahip olacağı için Türkiye için bir dönüm ve değişim noktası olacağı belirtilerek buna destek verilmesi gerektiğini söyledi.

OSB başkanı Nasır Duyan’da Siyasetçilerin OSB’yi ziyaret etmelerinin kendilerini memnun ettiğini belirterek, “Siyasetçilerin OSB’yi kendi malıymış gibi görmesi lazım, çünkü OSB bölgenin can damarıdır. Biz bütün siyasetçilerimizle aynı mesafedeyiz. Hükümetten sanayiciye, yatırımcıya dahaa fazla destek istiyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Ak Parti 22. Dönem Mardin milletvekili Süleyman Bölünmez, Ak Parti Mardin Milletvekili adayları Veysi Şahin, İbrahim Kösen ve Ak parti yöneticilerinden oluşan heyet, OSB başkanı Nasır Duyan ile birlikte OSB’de bulunan bazı fabrikaları gezerek Fabrika sahiplerinden üretilen mallar ve ihracatlar ile ilgili bilgi alın sorunlarını dinlediler.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor