Advert

Demirkaya Halı Sahada Masterlerle Maç yaptı

Demirkaya Halı Sahada Masterlerle Maç yaptı
Demirkaya Halı Sahada Masterlerle Maç yaptı Ekspres
Bu içerik 2444 kez okundu.
Advert

Demirkaya Halı Sahada Masterlerle Maç yaptı

AK Parti Mardin 2.sıra Milletvekili Adayı Cengiz Demirkaya, Kızıltepe’de sürdürdüğü seçim çalışmaları arasına spor’u da katarak Halı saha maçında top koşturdu.

 

24 Haziran yapılacak Milletvekili genel seçimlerinde Ak Parti Mardin Milletvekili aday listesinde 2. Sırada yer alan Kızıltepeli politikacı Cengiz Demirkaya, yürüttüğü seçim çalışmaları arasında spor’a da zaman ayırarak 50 yaş üstü Kızıltepe Masterleri ile bir araya gelerek halı saha maçı yaptı.

Kızıltepe Merkez ve kırsal mahallelerin yanı sıra Derik, Mazıdağı ile diğer ilçelerde de seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Cengiz Demirkaya, seçim çalışmalarının yanı sıra eski futbolcu arkadaşları ile halı sahada top koşturdu. Siyasetteki başarısı kadar sahada da başarılı bir oyun ortaya koyan Demirkaya, seçildiği taktirde gençlerin daha iyi spor yapabilme imkanına kavuşması için çaba sarf edeceğini söyledi.

 

Mardin Masterler  tarafından organize edilen 50 yaş üstü halı saha futbol maçına gelerek futbolcu arkadaşları ile sohbet edip hasret gideren Demirkaya, maçın ilk yarısında sahada yer alarak 50 yaş üstü arkadaşları ile top koşturdu. Saha da kaldığı süre içinde iyi bir performans gösteren Milletvekili adayı güzel futbolunu gol ile süsledi.

Seçim çalışmaları ve maç ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Mardin 2.sıra Milletvekili Adayı Cengiz Demirkaya, “ Eskiden de bir araya gelerek birlikte futbol oynadığımız arkadaşlarımız beni de maça davete tiler, bende seçim çalışmaları arasında zaman ayırıp eski günleri yad etmek ve hasret gidermek üzere maça geldim, başta Mardin Masterler başkanı Hamit Karaca olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Seçim çalışmaları arasında böyle bir sportif aktivite iyi geldi. Yeni bir motivasyon oldu.”

Sporun içinden gelen biri olarak,  Gençlerin ve başta Futbol olmak üzere bütün spor branşlarında ki  sporcuların çektiği zorlukların ve eksiklerin farkında olduğunu belirten Demirkaya, “Yeni hükümet modelinde daha aktif ve hızlı kararlar alınacağından artık saha ve sportif taleplerimiz hiçbir bürokratik engele takılmadan daha hızlı bir şekilde gençlerimizin hizmetinde olacaktır.” Dedi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları