Advert

Taziye Evleri ve Camilerde Bakım Onarım Yapıldı

Taziye Evleri ve Camilerde Bakım Onarım Yapıldı
Taziye Evleri ve Camilerde Bakım Onarım Yapıldı Ekspres
Bu içerik 572 kez okundu.

Taziye Evleri ve Camilerde Bakım Onarım Yapıldı

Kızıltepe Belediyesi taziye evleri ve camilerin bakım ve onarımını yaparak vatandaşların hizmetine sundu.

Kızıltepe Belediyesi, 8 taziye evi ile 4 camiyi bakım ve onarımdan geçirdi. 6 taziye evinin halı, yastık ihtiyacı, 2 taziye evinin ise klima ihtiyacı giderildi. 4 caminin ise klima ve halı ihtiyacı giderildi.

Belediye basın bürosundan yapılan yazılı açıklamada; “Hizmette sınır tanımayan Kızıltepe Belediyesi, 8 taziye evi ile 4 camiyi bakım ve onarımdan geçirdi. 6 taziye evinin halı, yastık ihtiyacı karşılanırken 2 taziye evinin ise klima ihtiyacı giderildi. 2 camiye klima ihtiyacı giderilirken 2 caminin de halı ihtiyacı giderildi.” İfadelerine yer verildi.

Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet Odabaş, “ Cami ve taziye evlerimizin bakım ve onarımının yapılmasında ve dizayn edilmesinde gerekli çalışmalarımızı yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımız hem ibadetlerini daha rahat yapabilecekler hem de herhangi bir mağduriyet yaşamadan taziye sahipleri misafirlerini daha rahat ağırlayabilecek.” dedi.

Vatandaşların büyük takdir gösterdiği bakım ve onarım çalışmalarının ihtiyacı olan cami ve taziye evlerinde devam edeceğini belirten Odabaş, vatandaşların maneviyatlarını en güzel şekilde yerine getirmeleri için belediye olarak çalıştıklarını vurguladı.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadınlar Erkeklerden Uzun Yaşıyor
Kadınlar Erkeklerden Uzun Yaşıyor
En Yüksek İş Memnuniyeti Lüksemburg’da
En Yüksek İş Memnuniyeti Lüksemburg’da