Advert

Mardin TkMM. Seçim Gündemiyle Toplandı.

Mardin TkMM. Seçim Gündemiyle Toplandı.
Mardin TkMM. Seçim Gündemiyle Toplandı. Ekspres
Bu içerik 1095 kez okundu.
Advert

MARDİN TkMM. SEÇİM GÜNDEMİYLE TOPLANDI.

Her ay düzenli toplantısını yapan Mardin küçük Millet Meclisi, bu seferde ‘Türkiye seçime gidiyor’ Gündemiyle toplandı.

 

Mardin Küçük Millet Meclisi koordinatörü İdris Demir’in davetiyle Kızıltepe Hububat Ticaret merkezi Çok amaçlı toplantı salonunda bir araya gelen davetliler, yaklaşık olarak 4 saat süren toplantıda 24 Haziran da yapılacak genel seçimleri gündeme alarak konuyu tartıştı.

 

Toplantıya; Hububat Ticaret merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter,  İnsan Hakları savunucusu ve barış aktivisti Cemil Aydoğan, Saadet Partisi Mardin 1 sıra milletvekili adayı Mehmet Ali Kılıç, Hüdapar Mardin 1 sıra Milletvekili adayı Mahmut Kılınç, Bartın Hüdapar 1 inci sıra Milet vekil adayı A. Kadir  Gümüş, Mardin Bağımsız Milletvekili adayı Mahmut Aktaş, Hüdapar İlçe başkanı Abdullah Kavan, Saadet partisi il müfettişi Mehmet Salih Kahraman, Kızıltepe zahireciler dernek başkan yardımcısı M.Sıddık Erdoğan,  Mardin Turizm Eğitim Başkanı Mehmet Ali Kakız ve çok sayıda STK. Temsilcisi ile bazı hukukçuların katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Türkiye küçük Millet Meclisi Mardin koordinatörü İdris Demir Açılış konuşmasında “ Türkiye küçük Millet Meclisinin amacı farklı görüşleri Önyargısız ve aracısız bir şekilde bir araya getirmek medeni bir şekilde birbirimizi dinleyerek bir ortak noktada buluşabiliriz. “Dedi.

Milletvekili adayları ve Katılımcıların konuşmalarıyla yaklaşık Dört saat süren toplantı. 24 Haziran seçimleri ve sonrası ile ilgili görüşlerini ve programlarını anlattılar.

Haber-Fotoğraf: Diler Erbeyi

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor