Advert

Nihat Eri'nin Ramazan Bayramı Mesajı

Nihat Eri'nin Ramazan Bayramı Mesajı
Nihat Eri'nin Ramazan Bayramı Mesajı Ekspres
Bu içerik 273 kez okundu.
Advert

Nihat Eri'nin Ramazan Bayramı Mesajı

Ak Parti Mardin İl başkanı Nihat Eri'nin Ramazan Bayramı Mesajı:

SICAK BİR TEBESSÜM BİLE MUTLULUĞA SEBEPTİR

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri mesajında;

Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’e veda etmenin hüznünü yaşarken, inşallah Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini de yaşamış olacağız. Her geçen günün ömür sermayemizden akıp gittiğini görmek dünyanın geçiciliğinin en büyük örneğidir. Geçen bayram aramızda olup ta bu bayramda yâd ettiğimiz bazı akraba, dost ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun”.

İl Başkanı Eri, “Bayramlar toplumumuzda birlik içerisinde millet olma bilincini pekiştiren, yardım ve kardeşliğin daha cazip hale gelmesine sebep olan eşsiz günlerdir. Bu mübarek günlerde samimi duygularımızla müslüman bir kardeşimize sunacağımız sıcak bir tebessüm bile mutluluğa sebeptir. Anne ve babamız başta olmak üzere aile büyüklerimizi, akrabalarımızı, hasta ve yetim çocukları unutmayarak onları ziyaret ederek sevindirmeliyiz. Dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan mazlum müslüman kardeşlerimizin yanında olmalı ve her türlü yardım ve dualarımızı eksik etmemeliyiz”.

Ülkemizin bekasını şekillendirecek olan 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kaldığını belirten İl Başkanı Nihat Eri, “İnşallah halkımızın büyük teveccühüyle 24 Haziran’da ülkemize ikinci bayramı yaşatacağız . Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 yıldır ülkemize kattığı eşsiz yenilik ve icraatların heba olmaması ve yeni sürecin sekteye uğramadan yoluna devam etmesi için 24 Haziran günü tercihimiz mutlaka AK Parti’den yana, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan yana olması gerekir. Çünkü AK Parti iktidarları 2002 yılından beri ülkemizi eğitim, sağlık, sanayi, dış ticaret, ulaşım ve siyasi alanların tümünde Türkiye’yi zaferden zafere taşımıştır. Bu duygularla Mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve tüm islam alemine hayırlar getirmesini diliyorum”.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı