Advert

Mardin Ak Partili gençlerden Erdoğan’a anlamlı Destek

Mardin Ak Partili gençlerden Erdoğan’a anlamlı Destek
Mardin Ak Partili gençlerden Erdoğan’a anlamlı Destek Ekspres
Bu içerik 450 kez okundu.
Advert

Mardin Ak Partili gençlerden Erdoğan’a anlamlı Destek

AK Parti Mardin Gençlik Kolları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek için açılan banka hesabına bağışta bulundular.

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan, AK Parti Artuklu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Çaltekin ve yönetim kurullarından oluşan çok sayıda gençle, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim kampanyası hesabına destek olmak için Ziraat Bankası Mardin Şubesi önünde toplandılar.

Gençlerin bu heyecanına ortak olmak amacıyla kendiside Ziraat Bankası’nın önüne gelen AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri hesaba bağışta bulunarak destekte bulundu.

Genciyle kadınıyla AK Partili kadroların her zaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın destekçileri olduklarını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “Gençlerimizin heyecanını yerinde görmek ve bir dünya lideri olan Sayın Cumhurbaşakanımızın yanında olduğumuzu, destekçisi olduğumuzu göstermek amacıyla burada bir araya geldik. Mardinli vatandaşlarımızla hep beraber yürüttüğümüz desteklerle Sayın Cumhurbaşkanımızın duruşunun arkasında olarak davamıza sahip çıkıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız ülkemiz için, bizler için 2002’den beri her şeyini ortaya koyarak mücadele veriyor. Bizler yaptığımız bu çalışmayla, bir nebzede olsa Sayın Cumhurbaşkanımızın davasına sahip çıkmaya çalışıyoruz”.

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan, “AK Parti Mardin Gençliği olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve davası için her türlü desteği vermeye hazırız. Toplumun her kesiminden Sayın Cumhurbaşkanımıza büyük bir destek ve sevgi seli var. Bizlerde Ziraat Bankası’na gelerek 24 Haziran’da ve sonrasında daha güçlü bir Türkiye için liderimizin yanında olmayı kendimize amaç edindik. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan sürekli gençlerin yanında olmuş, her zaman ilk 11’de yer almasını istemiştir. Milletvekili seçilme yaşını 18’e indiren çalışmasıyla liderimiz, gençlere verdiği hassasiyetin en bariz ve güncel örneğidir”.

AK Parti Artuklu Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Çaltekin, “En hassas olduğumuz dönemde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerimizi iletmek amacıyla buradayız. İnşallah yaptığımız bu destekler ve 24 Haziran seçimleri ülkemize, milletimize hayırlar getirir.

AK Parti Artuklu Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir’in de hazır bulunduğu destek buluşması, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına açılan hesaba yatırılan desteklerden sonra sona erdi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı