Advert

Odabaş Bayram Kutlama Mesajı Yayınladı

Odabaş Bayram Kutlama Mesajı Yayınladı
Odabaş Bayram Kutlama Mesajı Yayınladı Ekspres
Bu içerik 733 kez okundu.
Advert

Odabaş Bayram Kutlama Mesajı Yayınladı

Kızıltepe ilçe Kaymakamı ve Belediye başkan vekili Ahmet Odabaş yayınladığı kutlama mesajı ile Kızıltepelilerin Raamzan bayramını kutladı.

Kaymakamı/Belediye başkan vekili Odabaş kutlama mesajında şu ifadeleri kullandı;

Dini ve milli bayramlarımız, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutluluklarımızı paylaştığımız müstesna günlerimizdir.

Bizleri milletçe sevgi ve saygı bağları ile birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olan, yeni bir bayrama daha sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz.

Toplum hayatımızda çok özel ve anlamlı bir yeri olan, milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel bir şekilde yaşandığı dini bayram günleri; bizleri birbirimize sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran; aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk, hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı müstesna günlerdendir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kızıltepeli hemşehrilerimin ve mesai arkadaşlarımın Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bayramın birlik ve beraberliğimize vesile olmasını, tüm insanlığa, İslam âlemine, ülkemize ve Kızıltepe'mize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!