Advert

Erdoğan, Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezini ziyaret etti

Erdoğan, Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezini ziyaret etti
Erdoğan, Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezini ziyaret etti Ekspres
Bu içerik 1074 kez okundu.
Advert

Erdoğan, Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezini ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman ile beraber, gençlerin, "Tayyip Amca çaya bekleriz" yazılı pankartına kayıtsız kalmayarak, Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi'ni ziyaret ettiler.

Bir dizi program için Mardin’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin Valiliğini ziyaret etti. Şeref defterini imzalayan Erdoğan, Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman’dan yapılan çalışmalar hakkında brifing aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Yaman ile beraber, Ravza Caddesi'nde bulunan ve gençlerin,  "Tayyip Amca çaya bekleriz" yazılı pankartı astığı Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi'ne geldiler. Vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gençlik Merkezi’ne gelişini alkışlarla karşıladı.

Erdoğan, Gençlik Merkezi’ne kendi adına çıkarılan kart ile giriş yaptı. Daha sonra kayıt biriminden, merkeze bugüne kadar kaç gencin kayıt yaptırdığı ile ilgili bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Neşet Ertaş'ın "Gönül Dağı" türküsünü enstrümanlarıyla seslendiren gençlerin yanlarında oturarak dinledi. Gençlik Merkezi'nde masa tenisi oynadı ve satranç oynayan iki gençle bir süre sohbet etti.

Gençlik Merkezi'ni ziyaret edenlerin hatıra için yazdıkları notların yanına Erdoğan da küçük bir kağıda, “Başarılarınızın artarak devamını diliyorum. Birliğiniz daim olsun” notunu yazarak diğerlerinin yanına iliştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman’dan, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yaklaşık 45 dakika Gençlik Merkezinde kalan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlerle toplu fotoğraf çektirdi ve bir süre sohbet etti. Daha sonra Mardinlilerin sevgi gösterisi altında merkezden ayrıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!