Advert

Demirkaya seçim yorgunluğunu halı sahada attı

Demirkaya seçim yorgunluğunu halı sahada attı
Demirkaya seçim yorgunluğunu halı sahada attı Ekspres
Bu içerik 795 kez okundu.
Advert

Cengiz Demirkaya seçim yorgunluğunu halı sahada attı

24 Haziran Milletvekili genel seçimlerinde Ak Parti ikinci sıradan Mardin Milletvekili seçilen Cengiz Demirkaya, seçim yorgunluğunu halı saha maçında attı.

 

Kızıltepe’de sporcu kimliğiyle bilinen AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, 24 Haziran seçim çalışması yorgunluğunu ve stresini dostlarıyla yaptığı halı saha maçında attı.

Uzun yıllardır siyasetle uğraşan ve fırsat buldukça soluğu futbol sahalarında alıyor. Milletvekili adaylığı kesinleşmesiyle birlikte seçim çalışmalarına başlayan Demirkaya, seçimlere bir hafta kala yine halı saha maçında top koşturduktan sonra köylere giderek seçim çalışmasını sürdürmüştü. Siyasetteki başarısını futbolda da sergileyen Demirkaya, futbola o kadar bağlı ki spor ayakkabılarını yanından ayırmıyor.

Kızıltepe Masterler takımı ile halı saha maçında futbol müsabakasında ter dökerek seçim stresini atmaya çalışan Demirkaya, Mardin’de gençlerin spor ile uğraşması için mecliste çalışacaklarını aktararak, sporun kardeşlik ve barış olduğunu vurguladı. Mardinli gençlerin zor şartlar altında sporda büyük başarılar elde ettiğini kaydeden milletvekili Demirkaya, Mardinli genç sporcuların daha iyi tesis ve imkanlara sahip olması için elinden geleni yapacağını söyledi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vücudunuz B12 Eksikliğinizin Sinyallerini Verir!
Vücudunuz B12 Eksikliğinizin Sinyallerini Verir!
İlk Cemre Havaya Düştü
İlk Cemre Havaya Düştü