Advert

Gazeteciler Demirkaya’ya Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Gazeteciler Demirkaya’ya Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
Gazeteciler Demirkaya’ya Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu Ekspres
Bu içerik 1536 kez okundu.
Advert

Gazeteciler Demirkaya’ya Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetinden oluşan gazeteci heyeti Ak Parti’den Mardin milletvekili seçilen Cengiz Demirkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

24 Haziran Milletvekili genel seçimlerinde Ak Parti ikinci sıradan Mardin Milletvekili seçilen Cengiz Demirkaya’ya tebrik ziyaretleri sürüyor. Ak Parti ilçe merkezinde tebrikleri kabul eden Demirkaya Misafirlerine destek ve kutlamalarından dolayı teşekkür ederek toplumun sorunlarına çözüm bulmak için meclis çatısı altında görevini en iyi şekilde yapmak için çaba sarf edeceğini söyledi.

Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Halit Solhan Başkanlığında Cemiyet yönetimi ve üyelerinden oluşan gazeteci heyeti Mardin milletvekili seçilen Cengiz Demirkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak kutladı. Yerel ve Ulusal basın temsilcileri ile köşe yazarlarından oluşan basın mensupları Cemiyet 2. başkanlığı görevini yürüten Kızıltepe Post haber sitesi editörü ve Köşe yazarı Faraç Çobanoğlu, Cemiyet yönetim kurulu üyesi Mardin Time haber sitesi ve dergisi editörü M.Ali Demir, Cemiyet yöneticisi ve İlkha Kızıltepe temsilcisi Mehmet Aslan, İlkha Mardin il temsilcisi Salih Keskin, Cemiyet üyeleri Femokrat Düşünce haber ve fikir sitesi editörü, kçşe yazarı Emin Karakulak, Mamoste haber fikir sitesi editörü Mahmut Semen, Mardin Söz gazetesi muhabiri Abdullah Yılmaz, Kızıltepe ekspres haber sitesi muhabiri Diler Erbeyi ve Mardin times haber sitesi temsilcisi Selman Güneş, Kızıltepe ve Mardin için yapılması gereken hizmetlerin Demirkaya tarafından takip edilmesi ve yürütülmesi konusunda kendisine her zaman destek olacaklarını belirttiler.

Pazar günü yapılan seçimlerde Mardin Milletvekili olarak seçilen Cengiz Demirkaya da, seçim çalışmaları süresince partilerin ve adayların görüş ve hedeflerini halka aktararak fikir sahibi olmasına katkı sunan basın mensuplarının kendilerini ziyaret etmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, ilimiz sorunlarının çözüme kavuşması noktasında gündeme getiren basın mensuplarının uyarılarını dikkate alarak meclis çatısı altında ve hükümet nezdinde çözüme kavuşması için çaba sarf edeceğini belirtti. Demirkaya, Mardin’de ayda bir basın ile bir araya gelmeye çalışacağını da söyledi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vücudunuz B12 Eksikliğinizin Sinyallerini Verir!
Vücudunuz B12 Eksikliğinizin Sinyallerini Verir!
İlk Cemre Havaya Düştü
İlk Cemre Havaya Düştü