Advert

Yaz Kursları ve 2. Yaz Spor Okulları Başladı

Yaz Kursları ve 2. Yaz Spor Okulları Başladı
Yaz Kursları ve 2. Yaz Spor Okulları Başladı Ekspres
Bu içerik 488 kez okundu.

Yaz Kursları ve 2. Yaz Spor Okulları Başladı

Kızıltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde Yaz Kursları ve 2. Yaz Spor Okulları programı başladı.

Gençlerin ve çocukların gelişimine her alanda katkı sağlayan Kızıltepe Belediyesi, çalışmalarına devam ediyor. Okulların kapanmasıyla yaz tatiline giren öğrenciler için Yaz Kursları ve 2. Yaz Spor Okulları programı başladı. Gençlerin ve çocukların yaz boyunca faydalanabileceği birbirinden farklı kurslara yer veren Kızıltepe Belediyesi, gençlerin ve çocukların yaz aylarını daha verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Gençlerin ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutup, spor yapma bilincini aşılamayı hedefleyen Kızıltepe Belediyesi, futbol, basketbol, badminton, karate, kuran-ı kerim, erbane, resim, hentbol, atletizm, yüzme, boce, çim hokeyi, tekvando, müzik, santranç, wushu,bilgisayar ve bağlama kurslarıyla bunu gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda çocuklara yeteneklerini sergileme fırsatı veren Kızıltepe Belediyesi, açtığı kurslarla gençlerden ve çocuklardan tam not aldı.

Sporu herkesime yaymak için çalışmalarını sürdüren Kızıltepe Belediyesi, gençlerin ve çocukların yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmaya devam ediyor.

çocuk eseri sayılarının da geçen sezon artış gösterdiği tespit edildi. Buna paralel olarak da söz konusu dönemdeki yetişkin eseri seyirci sayısı ve çocuk eseri seyirci sayısının da artışa geçtiği gözlendi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"2040’ta her 10 kişiden 1’i diyabetli olacak"
Türkiye’nin Yüzde 8’i 65 Yaş Üstünde
Türkiye’nin Yüzde 8’i 65 Yaş Üstünde